В освітніх закладах району навчальний процес призупинено з 6 по 9 лютого

5 лютого відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Заслухавши інформацію начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Козятинському районі Проць І.А. щодо епідемічної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ та стану здійснення заходів по зменшенню інтенсивності епідемії, комісія відмітила, що захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції продовжує зростати. Так, на 5-му тижні 2018 року на грип та ГРВІ захворіло 480 осіб, інтенсивний показник становив 722 при епідпорозі 745,6. Щоденний моніторинг відвідування навчально-виховних закладів району відмічає зростання відсутніх дітей, особливо в дошкільній групі.

Враховуючи захворюваність населення Вінницької області під час минулого епідемічного сезону та приймаючи до уваги прогноз Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я щодо одночасної циркуляції на території України в епідемічному сезоні 2018 року вірусу грипу типу Мічіган, Брісбен, Гон-Конг, захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції ймовірно буде характизуватися помірною інтенсивністю, з максимальним рівнем на 6-9 тижнях 2018 року.

З метою попередження значних епідемічних ускладнень, зменшення інтенсивності епідемії комісія вирішила вважати ситуацію із захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції епідемічною та рекомендувала низку заходів, зокрема: у дитячих дошкільних та освітніх закладах, лікувально-профілактичних установах, житлових приміщеннях та транспорті вжити заходів для проведення необхідних робіт по підтриманню відповідного повітряно-температурного режиму; запровадити посилений протиепідемічний режим з проведенням дезінфекції, а також дотриманням маскового режиму на об’єктах масового перебування людей; розглянути питання щодо виділення додаткових коштів лікувально-профілактичним закладам на проведення лабораторних обстежень хворих, придбання вакцини проти грипу, створення додаткового запасу лікарських та дезінфекційних засобів, виробів медичного призначення та паливно-мастильних матеріалів для санітарного транспорту.

Визначені завдання для місцевих медзакладів первинного та вторинного рівнів, відокремленого структурного підрозділу Козятинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень щодо організації та проведення профілактичних заходів, готовності до роботи в період епідемії, укомплектування медичним обладнанням, забезпечення лікарськими засобами та ін.

Відділу освіти Козятинської райдержадміністрації та директорам навчальних закладів району рекомендовано тимчасово призупинити навчальний процес в освітніх закладах району на термін 6 – 9 лютого 2018 року.  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація