В пам»яті народній не згасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі

Сьогодні ми відзначаємо 75-ту річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Знову повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної осені 1944 року. Звитяжна битва за Україну, що тривала довгі 22 місяці, стала вирішальним чинником розгрому військ гітлерівської Німеччини та її союзників.

Ціна, яку ми заплатили за перемогу – величезна: безліч трагедій, віроломств і зруйнованих доль. Наша пам’ять, наші серця крізь роки повинні зберегти глибоку вдячність тим, проявив мужність і відвагу, героїзм та нескореність духу. А зіштовхнувшись із зовнішньою агресією, ми ще більше цінує безсмертний подвиг тих, хто виборював мир 75 років тому.

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку героям-підпільникам І.Сербіну та Г.Кондрацькому,  пам’ятника танкістам-визволителям,  погруддя І. Н. Бойка на території міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту та до меморіалу жертвам Другої світової війни.

Участь у церемонії взяли заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, представники ветеранських організацій, трудових колективів, громадськість.

Незважаючи на роки, що минули, ми пишаємося героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили рідну землю та багато європейських країн, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. 

                       

                       

                                                    

                             

                        

                        

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація