В приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся прийом громадян

26 жовтня відбувся черговий прийом громадян в приміщенні Козятинської центральної районної бібліотеки. Звернулося 9 громадян, яким надано 11 он-лайн консультацій по ‪‎Skype-зв’язку на базі сільських бібліотек для жителів сіл Махаринці, Михайлин, Махнівка, Широка Гребля, Йосипівка, Селище Козятинського району. Жителі територіальних громад отримали правові консультації про умови призначення пенсії, процедура розірвання шлюбу, примусове виконання рішення суду та інші. 
За безоплатною правовою допомогою звернулося 2 особи, яким надано 3 консультації та роз'яснення чинного законодавства з наступних питань: розірвання шлюбу, порядок позбавлення батьківських прав, призначення пенсії за віком та інші. Правова допомога надавалася працівниками Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Василюк та Вікторією Погорелюк.
Під час прийому громадян та он-лайн консультацій працівниками центру було проінформовано, що отримати БПД можна звернувшись за адресою Козятинського місцевого центру (м. Козятин, пров. Кондрацького, 1А, тел. (04342) 2-02-07, 2-00-17.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація