В районі діє програма місцевих стимулів для медичних працівників

Незаперечним є той факт, що здоров’я населення є одним з найважливіших чинників розвитку економіки та добробуту населення. Роль медичного працівника щодо профілактики захворюваності, забезпечення населення якісною медичною допомогою важко переоцінити.

Однак на сьогодні проблемним є питання кадрового забезпечення, що особливо гостро постає в первинній ланці. Основні причини - неадекватна система оплати праці, недостатня соціальна захищеність.  Не обминула дана проблема і наш район. Спостерігається велика плинність кадрів (лікарів, зокрема, молодих спеціалістів). Нагальною потребою є омолодження кадрового потенціалу.

Тож з метою залучення молодих фахівців до роботи в галузі, в Козятинському районі діє програма місцевих стимулів для медичних працівників, яка передбачає направлення сільської молоді за результатами конкурсного відбору за кошти районного бюджету у вищі медичні заклади для отримання лікарських спеціальностей з урахуванням потреб району.

Розпорядженням голови районної ради від 14.02.2017 № 15 створенорайонну конкурсну комісію з відбору молоді на навчання за цільовими направленнями, якою у червні-липні 2017 року буде проведено конкурсний відбір. Очолює комісію заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

Голова районної ради Віктор Слободянюк дав відповідні доручення відділам і службам проводити профорієнтаційну роботу серед випускників шкіл.

Умови  відбору молоді та дата проведення конкурсу будуть висвітлені уЗМІ та на сайті районної ради.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація