В районі відбулися святкові заходи до Дня Святого Миколая

    З нагоди Дня Святого Миколая 18 грудня у приміщенні райдержадміністрації уже всьоме відбувся святковий захід в рамках благодійної акції “Живемо, працюємо, творимо для дітей”, головними гостями якого стали дітки з малозабезпечених та багатодітних родин, що проживають на території району.

   Завітали на подію депутат Вінницької обласної Ради Сергій Лановик, голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша.

    Віктор Слободянюк привітав усіх присутніх зі святом та побажав діткам, які писали листи Святому Миколаю, завжди вірити у те, що мрії обов’язково збуваються: “Нехай усе, чого ви щиро бажаєте усією душею, втілюється у життя, а Святий Миколай завжди буде поряд з вами. Миру , щастя, добра і щасливого вам дитинства!”.

 

 

                                                           

   Але як ж у цей казковий день обійтися без сяючої красуні! Тому, після поздоровлень та святкових побажань очільники району разом із схвильованою малечею спільно засвітили гарно вбрану ялинку.

                                           

Потім розпочалося довгоочікуване вручення подарунків, які дітям передали від Святого Миколая голови районної ради та адміністрації, депутати районної ради, сільські та селищні голови, директори шкіл, керівники  районних служб, організацій, сільськогосподарських формувань, відділень банків. А веселі хороводи, танці та пісні створили святковий настрій у дітей та дорослих.

                                            

                                                        

                                                        

                                                        

 

 

 

                                                                                                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація