В районі відзначили День працівника сільського господарства

У третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Районні урочистості з нагоди свята відбулися 17 листопада.

Трудівників полів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, які трудяться на теренах Козятинщини та щороку радують земляків трудовими досягненнями вітало керівництво районної ради та адміністрації.

У своєму вітальному слові голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району, а також подякував аграріям за благодійницьку, спонсорську та меценатську допомогу. Побажав щастя, здоров’я, добра, благополуччя, злагоди, благодатної ниви та щедрих врожаїв.

Міцного здоров'я, успіхів, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні, миру бажали працівникам галузі народний депутат України Петро Юрчишин, депутат обласної ради Микола Рибак, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк,  голова райдержадміністрації Олег Оркуша, начальник управління агропромислового розвитку Олена Дейнека, голова профспілки аграріїв Микола Кідалов.

Народний депутат передав аграріям Козятинщини вітальні адреси з найщирішими побажаннями з нагоди свята від Голови Верховної Ради, голови уряду та міністра аграрної політики.

 За невтомну працю 80 кращих працівників галузі - комбайнерів, водіїв, механізаторів, доярок, свинарок, телятниць та інших спеціалістів відзначено подяками, подарунками та грошовими винагородами.

За високі досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства та агропромислового виробництва та з нагоди Дня працівника сільського господарства 15 керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств відзначено Дипломами Міністерства аграрної політики та Грамотами комітету з питань аграрної політики.

За значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, активну  громадську та благодійницьку діяльність відзнакою Козятинської районної ради – нагрудним знаком «За заслуги перед Козятинщиною» нагороджено директора СТОВ «Вернигородоцьке» Володимира Шубовича та народного депутата України Петра Юрчишина.

Після урочистої частини усі присутні мали можливість насолодитися святковим концертом, у якому взяли участь аматори Козятинського району.

 

17 листопада на обласних заходах, які відбулись у м. Вінниця з нагоди Дня сільського господарства,  Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами було нагороджено кращих працівників сільського господарства, серед них й жителі Козятинщини:  механізатор СФГ «Шар» с. Вовчинці Сергій Папіровник та свинарка ТОВ «Арчі» с. Самгородок Світлана Біліченко.

Керівника СТОВ «Хлібороб» с. Зозулинці М. І. Сеніченка було відзначено як одного з кращих аграріїв Вінниччини та нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради.

                                                           

                                                                                 

                                                            

                                                            

                                                            

                                                           

                                                           

                                                          

                                                          

                                                         

                                                         

                                                         

                                                         

                                                         

                                                       

                                                       

                                                       

                                                      

   

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація