В районі відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 28-а річниця виведення військ колишнього СРСР з території Демократичної Республіки Афганістан.

Велика кількість українських військовослужбовців і працівників Збройних сил України виконували відповідальні миротворчі завдання в Іраку й Сирії, Лівані та Югославії, Сьєра-Леоне й Ліберії та багатьох інших державах. Ризикуючи своїм життям, вони чесно виконали присягу.

Двадцять вісім років тому останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Тож сьогодні відбувся міськрайонний захід, участь у якому взяли помічник голови районної ради Ігор Джус, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, учасники бойовихдій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, громадськість.

                                                                                   

Захід розпочався із вшанування пам’яті усіх загиблих під час воєнних конфліктів на території інших держав хвилиною мовчання.

За дорученням голови районної ради та від імені депутатського корпусу до присутніх звернувся помічник голови районної ради Ігор Джус.

- Ваш подвиг вже став частиною історії, а ваші діти та онуки достойними представниками України. Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці.Від усього серця бажаю  вам і вашим родинам здоров’я, затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

                                                            

Грамотами районної ради та райдержадміністрації за мужність і самовідданість під час виконання військового обов’язку та з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, квітами та грошовими нагородами відзначено Демченка Сергія Анатолійовича, Шуляка Анатолія Олександровича, Пинькевича Віктора Станіславовича, Романюка Дмитра Савича, Фалтуса Віктора Федоровича.

                                                           

З вітальним словом звернувся заступник міського голови Віталій Вечера, помічник Петра Юрчишина Ліля Крилова, яка за дорученням народного депутатам вручила воїнам-інтернаціоналістам Подяки Верховної Ради України.

                                                          

Долучились до привітань голова Козятинської міськрайонної «Української спілки ветеранів Афганістану» Тетяна Драмарецька та заступник Микола Жирний, які подякували керівництву району та міста за плідну співпрацю та постійну допомогу ветеранам-афганцям у вирішенні їх нагальних питань.

                                                         

                                                         

Музичні привітання лунали від Аліни Рудик, Володимира Іжицького, Діани Бондарець, тріо викладачів міської музичної школи, тетяни Фабіцької та Юлії Порошинської.

                     

               

                                     

У рамках урочистостей відбулось покладання квітів та вінків до меморіальних дошок воїнам-афганцям С. А. Герасимчуку та С. О. Комару.  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація