В районі вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Чорнобиль – це трагедія…, це подвиг…, це пам’ять, це наш нестерпний біль. Тепер це слово знає увесь світ.

30 років минуло відтоді як на долю українського народу випало жорстоке випробування – атомний вибух, від якого здригнулася вся планета.

14 грудня Україна вшановує подвиг героїв, які захистили людство від радіаційної загрози, спричиненої вибухом на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС 26 квітня 1986 року. 2016 рік Указом Президента України оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. 

Ризикуючи здоров’ям і життям, пожежники, військові, інженери, будівельники, лікарі, вчені йшли в саме Чорнобильське пекло. Серед них – наші земляки.

Сьогодні в приміщенні райдержадміністрації відбулись міськрайонні заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в яких взяли участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, заступник міського голови-начальник управління соціальної політики Віталій Вечера, голови районної та міської ГО «Союз Чорнобиль Україна» Юрій Городченко та Дмитро Ганчик.

У своєму виступі Анатолій Задорожнюк висловив велику вдячність усім ліквідаторам за їхній героїзм та самовідданість: «Ціною власного життя та здоров’я без вагань та роздумів ви  ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Ви вчинили подвиг, адже не відступили перед атомною небезпекою. Щиро бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров'я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!».

В ході урочистостей ліквідаторам були вручені Почесні Грамоти обласної Ради та адміністрації, Грамоти районної ради та адміністрації, подарунки.

Хвилиною мовчання  присутні вшанували пам’ять всіх загиблих учасників ліквідації наслідків аварії.

По завершенню зібрання відбулося покладання вінків та квітів допам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії за участі представників влади та громадськості.

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація