В районній бібліотеці відбувся кулінарний майстер-клас

Напередодні одного із найвеличніших християнських свят – Воскресіння Христового у юнацькій залі районної бібліотеки відбувся кулінарний майстер-клас «Вироби з тіста». Секретами прикрашання святкового короваю та випікання духмяних пасок поділилася з учнями загальноосвітньої школи № 1 Оксана Сьоміна – бібліотекар бібліотеки-філії села Махаринці, пекар за освітою, яка в свій час опанувала професію у Вінницькому ПТУ № 44.
Майстриня розповіла про різницю між дріжджовим та пріснимтістом, навчала майбутніх господинь виробляти булочки з цікавими традиційними назвами : «безкінечність», калачик «Уманський», «корзинки». З прісного тіста дівчатка виготовляли прикраси для короваю: трояндочки, бутони троянд, різної форми листочки, колоски, квіти барвінку, голуби. Дізналися як декорувати здобні вироби за допомогою прісного тіста та кольорових харчових барвників. 
Учасники заходу отримали багато корисних порад від господині та рецепт смачної паски. Весело перемовляючись, пробували себе в кулінарній справі, оздоблювали вироби, а по завершенні поласували смачною випічкою за чашкою духмяного чаю. В залі панували: гарний настрій, доброзичлива та тепла атмосфера.
Унікальне дійство до великодніх свят організувала бібліотекар юнацького відділу Світлана Науменко. Також в бібліотеці створено бібліотечну інсталяцію «Весна вже воскресла, нам Великдень принесла», де можна переглянути різнобарв’я виробів декоративно-прикладного мистецтва майстринь Козятинського району.

                                                        

                   

                   

                   

                   

                                               

               

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація