В районній бібліотеці відбувся семінар приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек

4 жовтня у Козятинській центральній районній бібліотеці відбувся семінар приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек: «Бібліотеки, як соціокультурні центри місцевої громади».
З нагоди свята кращих працівників бібліотечної спільноти привітав начальник районного відділу культури і туризму Володимир Воронов, нагородивши почесними грамотами. Директор Козятинської ЦБС Анна Мочарська привітала присутніх та вручила подяки за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи. З вітальними словами звернулася голова профспілки працівників культури району Тетяна Ліпчинська.
Бібліотекар бібліотеки-філії села Широка Гребля Ольга Балецька виступила з пісенним вітанням.
Під час семінару бібліотекар дитячої бібліотеки Лариса Дорошенко провела міні-виставу, спрямувавши колег до використання креативних ідей у роботі бібліотеки. Наталія Кісарчук презентувала дослідження «Організація сімейних читань у бібліотеці для дітей», поділившись власним досвідом та напрацюваннями. Бібліотекар читального залу бібліотеки для дорослих Віта Білінська ознайомила присутніх як підготувати рекламне звернення, як засіб просування послуг та продукції бібліотеки.

                       

                      

                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація