В с. Перемога відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО Олександру Лобжину

27 травня в с. Перемога відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції Олександру Лобжину. Пам’ятний знак встановили на фасаді будівлі місцевої загальноосвітньої школи,  де з 1997 по 2007 рік навчався боєць.

На подвір’ї школи зібралися рідні, близькі, друзі героя, однокласники, вчителі та учні школи, представники місцевої влади.

                                                                           

                                                  

Страшна війна  забирає найкращих, цвіт України, серед яких і наші земляки. Вони не задумаючись виконали свій обов’язок і стали на захист Батьківщини, пожертвувавши собою.

28 травня Олександру мало б виповнитись 26 років. Яскравим спалахом пройшло життя мужнього патріота свої країни, яке обірвала невблаганна куля. Зв'язок із бійцем було втрачено 25 серпня 2014 року.  З того часу Олександра шукали рідні та близькі і до останнього сподівалися, що він живий. 29 березня стали відомі результати ДНК-експертизи, яка встановила, що в одній з братських могил на Алеї Слави в Дніпропетровську почиває тіло 24-річного Олександра Лобжина. Там його було поховано ще в 2014 році, як неопізнаного бійця. 2 квітня на кладовищі с. Перемога тіло героя було перепоховане.

Представник Козятинської районної ради, керуючий справами апарату Анатолій Колісний висловив співчуття рідним Олександра. «Пам’ять про героя назавжди залишиться у серцях всіх, хто його знав, а меморіальна дошка буде нагадуванням про невмирущий подвиг наступним поколінням» - сказав Анатолій Якович.

                                                  

Районний військовий комісар Микола Янчук розповів, що 51 окрема механізована бригада, в якій служив Олександр, однією з перших прийняла на себе тягар збройного протистояння та поділився спогадами про останню зустріч з хлопцем, яка відбулася на полігоні Широкий Лан.

                                                  

Пам’ять Олександра вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

                                                      

                                                                                                                       

Це вже друга меморіальна дошка на фасаді школи - ще одна встановлена на честь Володимира Чорноуса, який загинув 19 липня 2014 року в зоні проведення антитерористичної операції.

                                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація