В с. Зозулинці введено в дію водогін

6 липня в с. Зоулинці відбулось урочисте введення в дію водогону, що стало для жителів дійсно важливою та визначною подією.

Особливо гостро проблема водопостачання постала перед людьми ще минулого літа, коли сильна спека висушила практично всю життєдайну вологу з колодязів, а осінь, всупереч очікуванням, не надто змінила ситуацію в кращу сторону. Тож уже в січні цього року відбувся схід села, на якому було прийнято рішення про створення кооперативу «Зозулинці - Водограй», при вступі до якого необхідно було зробити членський внесок до статутного фонду. Громада проявила свою рішучість та активність, кошти почали накопичуватись і робота закипіла. У лютому була пробурена свердловина, вартість якої разом із проектом склала 164 тис. грн. З 15 травня були розпочаті роботи безпосередньо по будівництву самого водогону.

Левову частку бюджету проекту склали кошти, зібрані громадою, це близько 700 тис. грн., 150 тис. грн. -  субвенція від районної ради, фінансову підтримку надає СТОВ «Хлібороб» на чолі з директором Сеніченком Миколою Івановичем. Також проект будівництва водогону цьогоріч брав участь у районному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, що дасть можливість залучити ще 100 тис. грн.

В підсумку, за активної співпраці влади району, інвесторів та ініціативних жителів села Зозулинці прокладено водогін протяжністю близько 10,5 км., 145 точок споживачів підключено до централізованого водопостачання, що значно покращить побутові та господарські умови місцевих жителів.

Присутній на святі голова районної ради Віктор Слободянюк, привітав усіх присутніх з визначною подією, відзначивши активність та небайдужість громади, що зуміла згуртуватись і оперативно завершити будівництво водогону.

Голова кооперативу «Зозулинці - Водограй» Георгій Присяжнюк та його заступник Василь Лопушан адресували слова вдячності районній владі, спонсорам, виконавцям робіт, місцевим жителям за особистий внесок у реалізацію проекту.

Вручено Грамоти за надану допомогу по проведенню водогону у с. Зозулинці та присвоєно звання «Почесний громадянин села» голові районної ради Віктору Слободянюку, заступнику Анатолію Задорожнюку, директору СТОВ «Хлібороб» Миколі Сеніченку.

Будівництво водогону в с. Зозулинці стало прикладам об’єднання зусиль територіальної громади задля вирішення нагальних соціально – побутових питань.

Також за сценарієм вечора відбулось святкування Івана Купала. Навіть незважаючи на примхи погоди, яка перенесла урочистості до приміщення будинку культури, настрій у всіх присутніх був чудовим. Глядачі мали можливість спостерігати за театралізованим дійством. Гарний  настрій цього вечора гостям та місцевим жителям дарували таланти художньої самодіяльності Зозулинецького будинку культури та запрошений танцювальний ансамбль «Зірки Арчі».

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація