В Самгородку обговорили питання створення цілодобового відділення медико-соціального спрямування

1 листопада представники районної влади - голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Олег Оркуша разом із головними лікарями ЦПМСД та ЦРЛ Олександром Дземою та Олександром Кравчуком провели в Самгородку зустріч з головами сільських рад, населення яких відноситься до зони обслуговування Самгородоцької лікарні.

Було обговорено питання створення на базі Самгородоцької АЗПСМ відділення по наданню соціальних послуг, а саме створення на базі територіального центру соціального обслуговування Козятинського району цілодобового відділення медико-соціального спрямування. Найближчим часом буде розроблено механізм створення відділення, обраховано кошторис, чисельність штату відповідно до ліжкомість і складено почерговий алгоритм дій для сільських рад, які мають фінансувати новостворене відділення.

До 1 грудня буде встановлено опалювальний модуль, який обігріватиме медико-соціальне відділення.

8 листопада відбудеться спільна нарада із сільськими головами Самгородоцької зони та керівниками сільськогосподарських підприємств для подальшого відпрацювання механізму створення та подальшого функціонування медико-соціального відділення.

                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація