В Самгородку запрацювало медико-соціальне відділення

В с. Самгородок розпочало роботу медико–соціальне відділення для постійного або тимчасового проживання та медичного обслуговування. 2 лютого на відкриття завітали голова районної ради Віктор Слободянюк,заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк,голова райдержадміністрації Олег Оркуша та перший заступник Сергій Прохоров, директор територіального центру соціального обслуговування Козятинського району Василь Матвійчук.

Ідея створення такого відділення  на базі Самгородоцької АЗПСМ виникла у зв’язку із переведенням терапевтичного відділення № 2 Козятинської ЦРЛ на основну матеріально – технічну базу. Тож враховуючи численні звернення від громадян,  з метою збереження інфраструктури та робочих місць і було зроблено такий крок. Варто зауважити, що заклад подібного формату поки що єдиний у своєму роді на теренах області (таке ж відділення найближчим часом запрацює в с. Махнівка).

Новостворене відділення, розраховане на 15 ліжкомісць,  діятиме в структурі територіального центру соціального обслуговування Козятинського району. Фінансування у 2017 році здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету та субвенцій Самгородоцької, Збаразької, Воскодавинецької, Зозулинецької, Дубовомахаринецької, Йосипівської, Михайлинської, Миколаївської, Збаразької сільських рад. Право на  постійне  або  тимчасове  проживання,   утримання  мають одинокі громадяни похилого віку, інваліди, хворі  (з  числа осіб працездатного   віку   на   період   до встановлення їм  групи інвалідності,  але  не  більш як чотири місяці), інші громадяни-мешканці вказаних територіальних громад працездатного та похилого віку  які потребують лікування при загостренню хронічних хвороб. Підопічні забезпечуються цілодобовим медичним доглядом, 4-х разовим харчуванням, одягом, взуттям, засобами особистої гігієни.

В приміщенні також знаходиться аптечний пункт Козятинської районної ради, де є препарати першої необхідності та досить широкий асортимент ліків за доступною ціною. Для тих, хто перебуває на стаціонарному лікуванні, діють суттєві знижки.

На урочистому зібранні з нагоди відкриття голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що дане медико-соціальне відділення є результатом спільної роботи сільських, селищних та районної влади, наголосив, що доступність соціально - медичної послуги – найголовніше. Дуже важливо, що у відділенні зможуть пролікуватись люди, яким важко дістатись до Козятина.

Завідуючий відділенням Олександр Ломачук подякував керівництву районну за підтримку в питанні відкриття закладу, наближення медичної допомоги до громадян та збереження робочих місць, а також висловив сподівання щодо подальшої плідної роботи.

Голова райдержадміністрації Олег Оркуша привітав персонал із відкриттям, побажав успіхів та наснаги у подальшій роботі в закладі нового формату.

                                                           

                                                           

                                                         

                                                          

                                                          

                                                          

                                                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація