В Селищі відбулись Новорічні вечорниці

Напередодні Нового року, 30 грудня у приміщенні клубу села Селище відбулось святкове дійство "Святкові Новорічні вечорниці".

Учасники заходу згадали і відтворили часточку нашої минувшини, а саме показали як наші пращури зустрічали Різдвяні свята. А це було радісно, весело, з піснями і танцями. Святково прикрашений зал з дідухом, плетеним тином та павуками з соломи. Сцена  прибрана мов світлиця - стіл, лава, на столі смаколики, підлога застелена рабчаком. Зі сцени звучали колядки, щедрівки, дівчата та хлопці водили Меланку, разом танцювали веселу польку. Дуже душевним і зворушливим був танець маленьких янголят. Згадали і про старий, вже забутий  обряд коли хрещеник до хрещених батьків приносив кутю. А на останок було інсценовано  веселу ярмарку, де з гумором продавали і купували різний товар.

Усіх вітав сільський голова Якимчук Віктор Миколайович. Глядачі були приємно вражені і задоволені святом. Дід Мороз і Снігуронька роздали учасникам подарунки, а усіх у залі частували смачним короваєм. Свято відбулось за підтримки Білопільської сільської ради, працівників культури та активних жителів села Селище - це Порхун Ніна, Беззубенко Олена  та її родина, Виговська Ліна ,Коломієць Валентин. Участь у виступі  приймали і учні школи і дорослі.

 

                                                                                                                                                                    Н. Альба

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація