Василь Матвійчук та родина Буренків – переможці обласного конкурсу «Людина року – 2019»

27 лютого на головному червоному хіднику обласного конкурсу «Людина року – 2019»,  на  урочистій церемонії традиційного щорічного нагородження за досягнення та успіхи зібралися кращі з кращих представників інтелектуальної та професійної еліти області – переможці та номінанти конкурсу.

За найвагоміші здобутки та професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності, а також визначні особисті заслуги нагороджено переможців у тридцяти чотирьох номінаціях – це громадські діячі, держслужбовці, митці, освітяни та науковці, журналісти, медики, аграрії,  працівники промислової, соціальної, комунальної, туристичної та торгівельної сфери, ресторатори, фінансисти, правовики, меценати і благодійники, захисники України і волонтери, спортсмени, дизайнери.

Комісія конкурсу попередньо підрахувала голоси та визначила імена переможців. Номінантів нагороджували подяками, а переможців – відзнакою. Вручення дипломів супроводжувалося  яскравими концертними номерами відомих колективів та виконавців області.

Є серед нагороджених і представники Козятинщини.

Переможцем премії «Людина року 2019» в номінації «Соціальний працівник року» став МАТВІЙЧУК Василь Григорович, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району Вінницької області Козятинської районної ради».

Переможцями номінації «Багатодітна родина року» стали Тетяна та Леонід Буренки, вони виховують 13 дітей, восьмеро з яких неповнолітні.

                        

                        

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація