Відбулась 10 позачергова сесія районної ради

23 грудня 2016 року відбулась 10  сесія районної ради 7 скликання. На сесії були присутні 26 депутатів районної ради.

Перед початком розгляду порядку денного голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Олег Оркуша привітали з Днем народження депутата райради, голову бюджетної комісії, начальника відділу освіти райдержадміністрації Аліну Діденко.

                                                                   

Нагрудним знаком «За заслуги перед Козятинщиною» відзначено директора СТОВ «Вернигородоцьке» В.В. Шубовича, подякою Верховної ради - керівника СФГ «Лоза» В.Я. Демидюка.

                     

На розгляд 10 позачергової сесії було винесено 9 питань.

Депутатами затверджено Порядок і норматив відрахування до загального фонду бюджету районну комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями, які належать до районної комунальної власності, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2017 році, прийнято рішення про створення Комунального закладу «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради» та про створення Комунального закладу «Козятинська районна стоматологічна поліклініка Козятинської районної ради», а також затверджено відповідні статути, затверджено Статут Козятинської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» у новій редакції, підтримано районну Програму забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Козятинського району на 2017-2020 роки, затверджено розпорядження голови райдержадміністрації.

                                                              

                                                              

За результатами засідання 10 позачергової сесії 7 скликання було прийнято районний бюджет на 2017 рік.

Як зазначила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Вельгус, дохід до районного бюджету збільшився в порівнянні з минулим роком на 79% та становить 352,9 млн. грн. Дотації зменшились з 10 млн. грн. до 8,3 млн. грн., тобто, майже на 2 млн. грн..

Медична субвенція збільшилась  в порівнянні з минулим роком та становить 31,2 млн. грн.

Для пільгових категорій населення виділено 162 млн. грн. для оплати пільг, субсидій та інших видів допомог.                                        

Фінансування заходів щодо участі учнів в різноманітних конкурсах та змаганнях збільшилось майже в 3 рази.

                                                           

Освітянська субвенція збільшиться в порівнянні з минулим роком, але кошти передбачені тільки на виплату заробітної плати педагогічним працівникам. Тобто кошти на капітальні витрати потрібно залучати з інших джерел.

Фінансування харчування та підвозу учнів, оплата проїзду пільгових категорій населення візьмуть на себе сільські, селищні ради.

                                                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація