Відбулась 12 чергова сесія районної ради 7 скликання

17 березня 2017року відбулась 12сесія районної ради 7 скликання. Відкрив сесію голова районної ради Віктор Слободянюк.

На сесії були присутні 26 депутатів районної ради.В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Оркуша, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, сільські, селищні голови, начальники управлінь, відділів, завідуючі секторами, головні спеціалісти районної державної адміністрації, керівники підприємств, організацій, установ району, особи зацікавлені у розгляді питань порядку денного, представники засобів масової інформації.                                                                                                

На порядок денний сесії було внесено 56 питань. В ході підготовки матеріалів до сесії відбулися засідання галузевих постійних комісій, де детально були вивчені питання порядку денного.

Віктор Слобдянюк поінформував присутніх щодо кадрових змін в районі, а саме: начальником Козятинського відділення поліції Калинівського відділу ГУНП у Вінницькій області призначено підполковника поліції Швеця Олега Петровича; завідувача сектором центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації - Тимощук Аліну Францівну.

Голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації вручили депутатам районної ради Володимиру Івановичу Шубовичу за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток житлово-комунальної галузі області та з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесну Грамоту Вінницької обласної ради та Олегу Олеговичу Ткачуку за сумлінну працю, активну громадську і життєву позицію та за вагомий особистий внесок у розвиток громади с. Немиринці Козятинського району Грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради.

                                                            

Перед початком розгляду питань порядку денного Віктор Слободянюк зробив оголошення про те, що відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації депутата районної ради Кирилюка Марка Івановича призначено радником голови Козятинської державної адміністрації на громадських засадах з питань взаємодії з депутатським корпусом районної ради. Кирилюку Марку Івановичу доручено представляти голову райдержадміністрації в районній раді.

Депутат районної ради Олена Іванчук зробила офіційну заяву, що перебуває в опозиції до голови Козятинської районної державної адміністрації та керівництва районної ради.

Депутат Шкрябій Дмитро Геннадійович озвучив, що звернеться до правоохоронних органів з приводу діяльності інтернет-ресурсу та газети «РІА Козятин». Дане звернення було підтримано депутатами районної ради.

                                                            

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Уряду щодо подій на Сході України (з текстом можна ознайомитись у розділі «Новини» та «Рішення сесій»).

Затверджено програму економічного і соціального розвитку Козятинського району на 2017 рік. Олена Дейнека – начальник управління  регіонального розвитку районної державної адміністрації, поінформувала, що програма розроблена з метою прогнозування соціально-економічної ситуації та окреслила основні пріоритети у діяльності на 2017 рік. На розвиток громад у цьому році планується попередньо   залучити близько 39 млн гривень.

                                                                         

Ухвалено ряд рішень по комунальних підприємствах. Нарешті прийнято із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницької області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району цілісний майновий комплекс комунального підприємства “Козятинська центральна районна лікарня” та цілісний майновий комплекс  комунального підприємства “Козятинська районна стоматологічна поліклініка”.

Головним лікарем центральної районної лікарні, згідно рішення сесії, призначено Олександра Кравчука, який до цього часу виконував обов’язки головного лікаря, також затверджено тарифи на надання медичних послуг комунальним підприємством «Козятинська центральна районна лікарня» Козятинської районної ради.

Олександр Миколайович поінформував присутніх про діяльність Козятинської ЦРЛ. На сьогоднішній день лікарня обслуговує 65 303 особи. На протязі 2016 року проводилась оптимізація структури. Здійснено необхідні заходи з переміщення комунального підприємства до іншого цілісного майнового комплексу за адресою вул. Винничченка, 9. Проведена велика робота з організації ремонтних робіт приміщень, поліпшено матеріально-технічну базу шляхом закуплення нового обладнання. Спостерігається збільшення надходження коштів до спеціального фонду за рахунок укладання договорів зі страховими компаніями залізничними підприємствами та сільгоспвиробниками щодо проведення медичних оглядів. Завдяки цьому надходження у 2016 році в порівнянні з 2015 збільшились на 40,75%, що склало 898,500 грн.

                                                           

Головний лікар КП «Козятинська районна стоматологічна поліклініка Вінницької обласної ради» Любов Медушевська розповіла про діяльність закладу. У 2016 році до лікарів-стоматологів комунального підприємства звернулось 26 045 відвідувачів, з яких сільських жителів 16 273. Стоматологічна поліклініка співпрацює з медичними закладами району у разі необхідності надання консультативної  та стоматологічної допомоги стаціонарним хворим.

                                                          

Призначено завідувача комунального підприємства «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради» Свідерську Наталію Іванівну, а також внесено зміни до Статуту КП. 

До спільної комунальної власності сіл, селищ Козятинського району прийнято будівлі Козятинської районної міжколгоспної будівельної ПМК-9, на базі якої створено районне комунальне підприємство «Козятинбуд», що буде виконувати ремонтні роботи у закладах бюджетної сфери та ін., що дасть змогу працювати без підрядників.

Депутати затвердили цільову програму підтримки  населення  Козятинського району „Надія” на  2017 -  2020 роки, яка дасть змогу надавати матеріальну допомогу громадянам, що потребують дороговартісного лікування та районну Програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки.

                                                          

 З   метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято  районні програми, а саме: програму забезпечення виконання Козятинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік, районну програму фінансової підтримки державної політики в сфері казначейського обслуговування районного бюджету та супроводження бюджетного процесу   на  2017 рік,  програму розвитку футболу в Козятинському районі на 2017 – 2020 роки.

Продовжено дію районних програм:  «Шкільний автобус» на 2017 – 2021 роки,  «Харчування у закладах освіти району на 2017 – 2021 роки»,  «Сільська школа» на 2017-2021 роки. Начальник відділу освіту Аліна Діденко зазначила, що сьогодні харчування дітей у школі є колективною відповідальністю місцевих рад та районної влади. Районним бюджетом у поточному бюджетному році на дану програму вже було виділено 600 тис. грн., які пішли на харчування у I-му кварталі, поки кошти ще не були передані сільськими радами. Також щороку виділяється 200 тис. грн для харчування дітей у пришкільних таборах. Однак програма діятиме лише за співфінансування сільських, селищних рад.

                                                      

 Сесія внесла також зміни до ряду районних програм: до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 роки, до Програми поліпшення пожежної та техногенної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно - рятувальної служби у Козятинському районі на 2016-2020 роки,  до рішення 14 сесії районної ради  6 скликання від 06 серпня 2013 року № 03-14-06 «Про Програму зайнятості населення Козятинського району на період до 2017 року»,  до програми розвитку Козятинського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок» на 2016-2020 роки, до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Козятинського району на 2016-2020 роки «Безпечна  Козятинщина - взаємна відповідальність влади та громад».

                                                     

Депутати внесли зміни до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 р. № 09-10-07 „Про районний бюджет на 2017 рік”. начальник фінансового управління Світлана Вельгус  зауважила, що внесення змін і доповнень до районного бюджету на 2017 рік зумовлене перевиконанням бюджету у 2016 році за рахунок власних надходжень на 12,7 млн грн. Тож, враховуючи кошти, які були установами не використані та повернуті  до районного бюджету, на розподіл направлено вільний залишок бюджетних коштів загального фонду, який утворився станом на 1 січня 2017 року  в розмірі 14 842 894 грн. 04 коп. і по спеціальному фонду 533 400 грн. Кошти виділено на освітню галузь, центральній районній лікарні, ЦПМСД, на реалізацію районних програм, а також відповідно до інших звернень, які надійшли до районної ради.

                                                    

Прийнято рішення по реорганізації навчальних закладів шляхом приєднання  Бродецької СЗШ І – ІІІ ст. та Бродецького ДНЗ «Журавлик», шляхом приєднання  Флоріанівської СЗШ І – ІІІ ст. та Флоріанівського  ДНЗ «Капітошка».

Відкрито відділення «Інваспорт»  в Козятинській районній ДЮСШ «Колос».

Змінено юридичну адресу районної ради та ряду комунальних установ, що спрямує ПДФО до районного бюджету.

Затверджено розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

Згідно рішення депутатів головою постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування обрано Рибака Юрія Станіславовича та включено його до складу Президії районної ради.

Також депутати розглянули блок земельних питань.

Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на нашому сайті у розділі «Рішення районної ради 7 скликання».

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація