Відбулась 14 позачергова сесія обласної Ради

3 лютого відбулась позачергова 14 сесія Вінницької обласної Ради. У засіданні взяли участь голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк, голова Козятинської районної державної адміністрації Олег Оркуша та Козятинський міський голова Олександр Пузир.

Першим у порядку денному депутатами було розглянуто та підтримано питання «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалась з формуванням проекту госпітальних округів в області». У зверненні визначені конкретні пропозиції до нормативно-правових актів, які мають врегулювати питання медичної сфери, а також вказано, що не можна розпочинати таку важливу для держави реформу, наслідки якої відчують на собі всі українці, без відповідної роз’яснювальної роботи та без чіткого розуміння подальшої долі лікарень.

На сесії також, нарешті, було розглянуто та прийнято відповідне рішення по питанню передачі цілісного майнового комплексу КП  «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної Ради» з власності Вінницької обласної Ради в комунальну власність сіл, селищ Козятинського району. Нагадаємо, 2 лютого укладено угоду між головою районної ради Віктором Слободянюком, міським головою Олександром Пузирем та в особі третіх сторін, якими виступають голова райдержадміністрації Олег Оркуша та депутат Вінницької обласної ради Сергій Лановик. Згідно угоди у подальшому має буде затверджено статут медичного закладу як спільної сумісної власності сіл, селищ Козятинського району та м. Козятин без виділення часток.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація