Відбулась 14 позачергова сесія районної ради

27 червня відбулась 14 позачергова сесія районної ради 7 скликання, яку провів її голова Віктор Слободянюк.

Віктор Миколайович повідомив, що сесія була скликана згідно ч. 6 ст. 46, ч. 6 ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розпорядженням № 61 від 23.06.2017 р. для врегулювання фінансування ремонтних робіт на під’їзній дорозі до м. Козятин.

Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися 23 депутати. На розгляд було винесено 5 питань, узгоджених на засіданні бюджетної комісії та Президії районної ради.

У ході пленарного засідання районні депутати внесли зміни до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 17 березня 2017 року № 11-12-07 «Про створення районного комунального підприємства «Козятинбуд», скасувавши п. 7 даного рішення, яким на баланс «РКП «Козятинбуд» передавалась автодорога під’їзд до м.Козятин від автомобільної дороги Кременець-Б.Церква протяжністю 2 км. Передбачалось, що замовником ремонту даної дороги буде РКП «Козятинбуд». Відповідно чинного законодавства замовником робіт виступає районна рада і фінансування ремонтних робіт дороги відбудеться у два етапи.

Також депутати затвердили розпорядження голови районної ради № 52 від 22.05.2017 р., видане у міжсесійний період, «Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації» щодо ремонту вище згаданої дороги.

Підтримано рішення про створення районного комунального підприємства «Козятинська районна аптека «НАДІЯ» Козятинської районної ради».

Внесено зміни до рішення 10  сесії районної № 09-10-07 від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік». За словами начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Вельгус, зміни вносяться в частині фінансування районної програми  ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення  Козятинського району на 2016-2020 роки. У зв’язку з неможливістю виконаннявсіх робіт по Державному казначейству, зменшено фінансування на 1 млн 501 тис. грн. та поновлено вільний залишок бюджетних коштів загального фонду, який утворився станом на 1 січня 2017 року.

Народні обранці підтримали рішення про звернення до суду з позовною заявою на дії Козятинської міської ради щодо встановлення права власності на адміністративне приміщення Козятинської районної ради. Як поінформував заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, нещодавно без узгодження з районною радою керівництво міської ради оформило право власності на адмінбудівлю та змінило адресу із Героїв Майдану, 20 на Героїв Майдану, 24, а також спробували витіснити із даного приміщення районні установи, які обслуговують також міські організації та жителів міста. Однак, районна рада готова відстоювати свої майнові інтереси у рамках чинного законодавства, на що має усі підстави. 

                                               

                                               

                                                                       

                                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація