Відбулась 19 позачергова сесія районної ради

2 березня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась 19 позачергова сесія районної ради 7 скликання.

Із 34 депутатів були присутні 23. В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації,  перший заступник керівника Калинівської місцевої прокуратури та представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного депутати долучились до благодійної акції по збору коштів на лікування піврічного Сергійка Венгровського, який потребує пересадки печінки. Небайдужість до біди, з якою зіштовхнулась родина Венгровських, виявили учні ліцею-школи, власноруч приготувавши різні смаколики з метою продажу та збору коштів. Діти завітали до сесійної зали та запропонували депутатам придбати солодку випічку. Народні обранці охоче взяли участь у такій добрій справі.

Голова районної ради повідомив, що 19 позачергова сесія скликана згідно до ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в  Україні”,  з метою виконання вимог законодавства щодо реформування медичної галузі.

В. о. головного лікаря КУ РМЦ ПМСД Валентина Лобченко зазначила, що на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» відбувається реформування в галузі охорони здоров’я. Для того, щоб усі лікарсько-профілактичні заклади району могли розпочати приписну кампанію та перевести фінансування усіх медичних працівників на капітаційну ставку, необхідно комунальну установу перевести в комунальне підприємство. Валентина Петрівна поінформувала присутніх щодо етапів впровадження медичної реформи у 2018 році.

Тож за підсумком голосування депутатами підтримано рішення про реорганізацію Комунальної установи  «Козятинський  районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради» шляхом перетворення у Комунальне  підприємство «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради» та затверджено Статут Комунального підприємства.

Відповідно до клопотання трудового колективу КП «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради» та висновків постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями, депутатами одноголосно прийнято рішення підтримати кандидатури двох представників від району до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області:  Кравчука Олександра Миколайовича – головного лікаря Козятинської ЦРЛ та  Шавлюка Володимира Миколайовича – завідуючого хірургічно-травматологічним відділенням Козятинської ЦРЛ.

Голова районної ради Віктор Слободянюк звернув увагу народних обранців, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація