Відбулась 20 сесія районної ради

30 березня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась 20 чергова сесія районної ради 7 скликання.

Із 34 депутатів були присутні 25. В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, організацій, установ району, представники засобів масової інформації.         

На початку пленарного засідання відповідно до розпорядження голови районної ради № 17 відбулось вручення нагрудного знаку «За заслуги перед Козятинщиною» (посмертно) членам родин 15-ти загиблих земляків-учасників АТО.

Голова районної ради Віктор Слободянюк поінформував про роботу у міжсесійний період, а також оголосив про розпуск депутатської фракції Радикальної партії у районній  раді у зв’язку із зменшенням її чисельності до 4 чоловік (депутат Олена Кирилюк склала повноваження у зв’язку з обранням до Глуховецької селищної ради, а депутат Станіслав Тарченко, який її замістив, виявив бажання бути позафракційним).

На порядок денний сесії було внесено 58 питань.

При затвердженні порядку денного, очільник органу місцевого самоврядування поінформував, що на засіданні Президії було погоджено включення питання про участь у співфінансуванні будівництва АЗПСМ с.Білопілля. Депутат Володимир Шубович вніс пропозицію включити питання Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для індивідуального садівництва на території Переможнянської сільської ради. Дані пропозиції були підтримані.

Перейшовши до роботи депутати розглянули питання Про виключення із складу Президії районної ради 7 скликання Шевчука Володимира Андрійовича, який за час свого депутатства був присутнім лише на двох сесіях, на одному засіданні Президії і на трьох засіданнях комісій. Але навіть при наявності таких фактів ігнорування своїх депутатських обов’язків Шевчуком В.А. депутати не підтримали даний проект рішення. Також не знайшло підтримки у залі питання щодо внесення змін до складу постійних комісій.

Далі присутні заслухали звіт голови райдержадміністрації про виконання делегованих повноважень, до якого виник ряд зауважень. Зокрема,  Михайлинський сільський голова Микола Поліщук підняв питання утилізації отрутохімікатів, зазначивши, що на території сільської ради їх знаходиться  22 т, які були перезатарені ще 5 років тому. Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив на необхідності вжиття відповідних заходів  щодо збільшення надходжень до районного бюджету за рахунок ПДФО, а також поцікавився, чи проводиться робота по залученню коштів з фонду регіонального розвитку. Віктор Миколайович наголосив на необхідності комісійного обстеження відремонтованих у минулому році доріг.

Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Олена Дейнека поінформувала про пріоритетні напрямки програми економічного і соціального розвитку Козятинського району на 2018 рік, зазначивши, що значна частина коштів у цьому році буде спрямована на покращення стану здоров’я населення району, забезпечення якісної і доступної медичної допомоги, а також на реалізацію в освітній галузі концепції нової української школи.

Про виконання районного бюджету за 2017 рік розповіла начальник фінансового управління Світлана Вельгус. У минулому році усі сільські ради виконали свої бюджети, виконано районний бюджет – отримано 416,6 млн.грн., з яких 61,1 млн. грн. – власні надходження. В поточному періоді фінансувалось 25 районних програм. Станом на 1 січня 2018 року по загальному фонду на рахунках районного бюджету знаходилось близько 17 млн.грн., куди входять цільові кошти, невикористана освітянська, медична субвенція. Дані кошти будуть розподілені на наступній сесії.

Про діяльність Калинівської місцевої прокуратури на території Козятинського району звітував перший заступник керівника Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області Олег Кордон. Всього працівниками прокуратури у минулому році здійснювалось процесуальне керівництво у 2503 кримінальних провадженнях, досудове розслідування завершено у 1101 кримінальному провадженні. Олег Володимирович наголосив, що важливим є встановлення камер спостереження у місцях масового скупчення громадян, що значно полегшить роботу правоохоронних органів. Значну увагу потрібно приділяти роботі з дітьми.

По даних питаннях було прийняті відповідні рішення.

Затверджено районну програму вдосконалення ефективності управління та оперативності обслуговування розпорядників коштів районного бюджету на 2018 рік,програму виготовлення технічної документації на будівлі спільної комунальної власності територіальних громад району на 2018-2019 роки, районну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018-2022 роки, програму зайнятості населення Козятинського району на період до 2020 року.

Внесено зміни до Програми розвитку архівної справи у Козятинському районі на 2018-2020 роки, до рішення 29 сесії районної ради 5 скликання від 10 вересня 2010 р. № 16-29-05 «Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування», до районної програми забезпечення поінформованості населення, розвитку та фінансової підтримки редакції районного радіомовлення «ПРОМІНЬ» на 2017-2018 роки.

Поряд з результативною роботою з вище згаданих питань депутати не підтримали проекти рішень Про Комплексну програму забезпечення формування підрозділів територіальної оборони Козятинського району на 2018-2021 роки, Про програму інформатизації «Електронна Козятинщина» на 2018-2020 роки, Про програму забезпечення виконання Козятинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, а також не затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для індивідуального садівництва на території Переможнянської сільської ради.

Після того, як депутати розглянули усі питання порядку денного, до присутніх звернувся головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, який повідомив, що був присутнім на сесії міської ради, де розглядалось питання щодо розподілу державної медичної субвенції для забезпечення функціонування медичного закладу. Так 16 млн.грн. було розподілено наступним чином - 4 млн.грн. було перераховано Козятинській ЦРЛ у І кварталі, 8 млн. 790 тис. грн. передано на міську лікарню, яка не є багатопрофільною і має лише два відділення, при цьому районній лікарні виділено до кінця року 3 млн 700 тис. грн. Таким чином, за словами Олександра Миколайовича обмежується функціонування закладу в частині обслуговування міського населення. Після набрання чинності відповідного рішення міської ради відбудеться упорядкування надання медичної допомоги жителям м. Козятина в ЦРЛ. Екстрена медична допомога надаватиметься усім жителям, а от планове лікування і категорії диспансерних оглядів вузьких спеціалістів будуть передані в міську лікарню.

Враховуючи зазначену інформацію, голова районної ради вніс пропозицію прийняти відповідне рішення щодо звернення до суду та правоохоронних органів з приводу вчинення неправомірних дій зі сторони міської влади. Депутат Прохоров С.В. запропонував звернутись також до Рахункової палати, що і було підтримано районними обранцями.

Збаразький сільський голова Людмила Лавренюк повідомила про неконтрольовану вирубку місцевого лісу та закликала депутатів підтримати свої територіальні громади у питанні захисту лісів.

Голова Зозулинецької сільської ради Олександр Максимчук розповів, що наданий час докладає усіх зусиль, щоб 258,2 га лісу, які знаходиться на землях запасу сільської ради, були передані у комунальну власність територіальної громади. Зазначимо, що відповідне звернення депутатів районної ради буде направлено до Вінницької обласної Ради як рішення сесії.

 Відповідно до чинного законодавства результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

                                                  

                                                  

                                                  

                                                                                                                   

                                                                 

                                                                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація