Відбулась 24 позачергова сесія районної ради

14 листопада під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась 24 позачергова сесія районної ради.

Участь у засіданні взяв голова районної державної адміністрації Юрій Слабчук.

Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного.

Очільник органу місцевого самоврядування повідомив, що позачергова сесія скликана у зв’язку з нагальністю виділення коштів.

Варто зауважити, що незважаючи на не високу явку районних обранців (до сесійної зали з’явилось 20 депутатів), позачергове сесійне засідання пройшло продуктивно і з усіх питань порядку денного були прийняті позитивні рішення.

Депутат Береговенко І.В. вніс пропозицію включити до порядку денного питання про звернення депутатів щодо негайного скасування постанови Кабміну про підвищення ціни на газ для населення.

Депутати внесли зміни до Комплексної програми  соціального захисту населення Козятинського району на 2016-2018 роки, до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Козятинського району до 2020 року.

Внесено зміни до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 р. № 02-18-07 „Про районний бюджет на 2018 рік”. В цілому проектом рішення передбачено збільшення видатків  районного бюджету на суму  1 471 124 грн. Фінансування витрат передбачається здійснити за рахунок вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету на початок 2018 року по загальному фонду в сумі 575 124 грн. та додатково одержаних доходів загального фонду на суму 996 000 грн. та поповнення залишків спеціального фонду в сумі 100 000 грн. Кошти спрямовуються на галузь державного управління, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, фізичної культури і спорту, дорожнього господарства, на міжбюджетні трасферти.

Депутати схвалили внесення змін до Статутів комунальних районних установ та розглянули блок земельних питань.

                                  

                                    

                                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація