Відбулась 3 позачергова сесія районної ради 7 скликання

25 грудня 2015 року в залі засідань райдержадміністрації відбулась позачергова 3 сесія районної ради 7 скликання, яку провів голова районної ради Віктор Слободянюк. Участь у сесії взяли голова районної державної адміністрації Олег Оркуша, заступник голови  районної ради Анатолій Задорожнюк, депутати,сільські, селищні голови, начальники управлінь, відділів, завідуючі секторами, головні спеціалісти районної державної адміністрації, керівники підприємств, організацій, установ району, особи зацікавлені у розгляді питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

   Перед початком роботи сесії голова районної ради вручив депутатам посвідчення та значки. Після цього всі включилися в активну роботу, оскільки в порядок денний було внесено ряд важливих питань життєдіяльності району.

                                          

   Була прийнята Програма економічного і соціального розвитку району на 2016 рік, з якої інформувала начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Олена Дейнека, а також план роботи районної ради на 2016 рік.

                                                          

   Після інформації, наданої начальником фінансового управління райдержадміністрації Світланою Вельгус, депутати затвердили районний бюджет на 2016 рік, в якому були враховані погоджені з постійними комісіями та президією пропозиції.

                                                                             

   Затверджено ряд важливих програм: Енергозбереження та скорочення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери Козятинського району на 2016 рік, районну комплексну програму підтримки  сім’ї, дітей та молоді, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на період до 2020 року, Про харчування та підвіз учнів загальноосвітніх шкіл району.

                                              

   Внесено зміни до комплексної програмипідтримки учасників  антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Козятинського району на 2015 – 2016 роки, до Положення про порядок використання фонду депутатарайонної ради, до районної програми забезпечення поінформованості населення, розвитку та фінансової підтримки районної газети «Вісник Козятинщини» та радіомовлення «Промінь» на 2011-2015 та продовження її дії на 2016 роки.

                                     

   Детальніше із рішеннями ви можете ознайомитися на нашому сайті.

        

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація