Відбулась 30 сесія районної ради

19 липня в сесійній залі районної ради відбулось засідання 30 чергової сесії, яку провів голова районної ради Віктор Слободянюк.

В роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, ЗМІ.

Розпочавши роботу, депутати

- взяли до уваги хід виконання Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України в Козятинському районі на період з 2016 року по 2021 рік та програми створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки;

- внесли зміни до районної програми розвитку культури та духовного відродження на 2016 – 2020 роки, до комплексної районної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2020 року, до Комплексної програми мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, об’єднаної державної податкової інспекції, інших відомств по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2016-2020 роки;

- затвердили програму протидії захворюванню на туберкульоз в Козятинському районі на 2019-2021 роки.

У зв’язку з відсутністю доповідачів було прийнято рішення про перенесення на наступну сесію розгляду питань про  районну програму розвитку освіти Козятинського району на 2019-2023 роки та Про реорганізацію закладу загальної середньої освіти.

В ході сесії внесено зміни до рішення 6 сесії районної ради 7 скликання від 24 червня 2016 року № 16-06-07 «Про Положення про проведення у Козятинському районі  щорічного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». Заступник голови ради Анатолій Задорожнюк поінформував, що зміни стосуються збільшення суми винагороди для переможців конкурсу:  І місце    -  50 тис.грн., ІІ місце   -  30 тис.грн., ІІІ місце  -  20 тис.грн. 30% грошової винагороди може використовуватись на преміювання посадових осіб місцевого самоврядування, 70% - на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів. Голова районної ради Віктор Слободянюк зауважив, що цього року конкурс не проводився, але ситуацію можна виправити та визначити найкращий населений пункт благоустрою і підтримки громадського порядку наприкінці літа.

Що стосується кадрових питань, то районні обранці прийняли рішення про призначення Олексюка Михайла Михайловича, переможця конкурсного відбору, на посаду директора загальноосвітнього закладу  «Флоріанівський ЗНВК І – ІІІ ст. «Школа – дитячий садок», а також про переукладення контракту з директором Козятинського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок» Бортником Олександром Анатолійовичем, який розповів на що на ІІ зміні в таборі відпочиває 156 діток. В цьому році з районного бюджету для «Проліска» виділено 280 тис.грн. Продовжується оновлення меблів у будиночках, а також заплановано проведення ремонту душових після оздоровчого сезону.

Наприкінці засідання депутати розглянули питання про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання № 02-27-07 від 21.12.2018 р. «Про районний бюджет на 2019 рік».

Голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що оскільки при формуванні бюджету на 2019 рік не було включено до планових надходжень бюджету податок на доходи фізичних осіб комунальних підприємств, які перереєстрували місце знаходження з міста в район, проектом пропонується внести відповідні зміни та спрямувати кошти на вирішення питань діяльності комунальних установ, а саме: на охорону здоровʼя, в т.ч на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню – 2250000 грн., первинну медичну  допомогу населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги – 150000 грн., головному розпоряднику коштів, - відділу культури райдержадміністрації,  – 100000 грн. на забезпечення діяльності бібліотек.

За словами начальника фінуправління Світлани Вельгус розподіл понадпланових надходжень можливий у разі перевиконання бюджету по доходах загального фонду більше ніж на 5 %. Станом на 01.07.2019 року надходження зазначених доходів Козятинського районного бюджету склало 104,8% до розпису на відповідний період.

Віктор Слободянюк прокоментував, що даний проект рішення був підтриманий на засіданні бюджетної комісії згідно подання начальника Козятинського управління  ГУ ДФС у Вінницькій області, куди запрошувались і голова райдержадміністрації і начальник фінуправління, але вони не з’явились. Віктор Миколайович звернув увагу, що дані зміни стосуються не розподілу додаткових надходжень, а включення коштів до планових надходжень, які можна буде використовувати вже зараз, а не у 2020 році.

Тож після майже півгодинного обговорення депутати одноголосно підтримали проект рішення.

За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення з 20 питань, не підтримано лише одне - Про директора комунального підприємства «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради.

Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

                        

                        

                        

                        

                        

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація