Відбулась 31 позачергова сесія районної ради

12 листопада в сесійній залі районної ради відбулось засідання 31 позачергової сесії, яку провів голова районної ради Віктор Слободянюк.

В роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, ЗМІ.

Позачергова сесія була скликана розпорядженням голови районної ради від 8 листопада 2019 року №76  у зв’язку з нагальністю виділення коштів бюджетним установам, враховуючи узгоджену пропозицію районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету та висновок фінансового управління райдержадміністрації про обсяг залишку бюджетних коштів.

Депутати підтримали проект рішення Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання  № 02-27-07  від 21.12.2018 р. «Про районний бюджет на 2019 рік». Рішенням передбачено збільшення доходів на суму 4016898 грн. та видатків  районного бюджету на суму  7910906 грн., у тому числі обсягу видатків загального фонду бюджету у сумі 6962401 грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 948505 грн., з них бюджет розвитку у сумі 583 835 грн.

Фінансування витрат передбачається здійснити за рахунок додатково одержаних доходів за  січень-жовтень на суму 4016898 грн., залишку коштів спеціального фонду в сумі 150000 грн., невикористаних цільових коштів  по освітній субвенції і надходженнях коштів, які надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва на загальну суму  3 744 008  грн. та перерозподілу коштів по окремих витратах видатків. 

Зазначені кошти спрямовуються на проведення слідуючих видатків по загальному та спеціальному фондах районного бюджету:

- у галузі Державне управління  на суму  - 75 000 грн.;

- у галузі Освіта на суму  - 4 214 273 грн.;

- у галузі Охорона здоров’я  - 2 817 418 грн.;

- Культура -  181 200 грн.;

- Соціальний захист населення  -  181 100 грн.; 

- Фізична культура і спорт -  16400 грн.;

- ЗМІ – 22 845 грн.;

- По міжбюджетних трансфертах – 372670 грн.

Депутатський корпус підтримав звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України.

Звернення до Президента України, яке зачитав голова депутатської комісії Рибак Ю.С., стосується запровадження механізму ринку земель сільськогосподарського призначенні. Депутати закликають не допустити поспішного відкриття ринку земель до внесення змін в Конституцію України щодо заборони іноземцям купувати українську та просять ініціювати всеукраїнський референдум по даному питанню.

Також підтримано звернення Бершадської районної ради до Кабміну з приводу необхідності перегляду тарифів  на електроенергію для юридичних осіб. Нагадаємо, що з січня 2019 року запроваджено нові тарифи на електроенергію, якими трьохзонний облік споживання електроенергії  для юридичних осіб не передбачено. Відповідно система опалення бюджетних установ та комунальних некомерційних підприємств за рахунок електричної енергії втрачає економічний сенс.

В ході сесії внесено зміни до Програми забезпечення виконання рішень суду на 2019-2021 роки по Козятинському району, до Статутів КП «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради» та «Козятинська районна стоматологічна поліклініка Козятинської районної ради» і затверджено в новій редакції.

Внесено редакційні уточнення до назв об’єктів (заходів) фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціального –економічного розвитку окремих територій у 2018 році.

На завершення депутати перейменували загальноосвітнього навчально – виховного комплексу І-ІІІ ступенів «Школа – інтернат - гімназія» ім. В.М. Підгорбунського Козятинської районної ради Вінницької області в загальноосвітній навчально – виховний комплекс І-ІІІ ступенів «Школа – гімназія – дитячий садок»  ім. В. М. Підгорбунського Козятинської районної ради Вінницької області.

                    

                   

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація