Відбулась 32 сесія районної ради

20 грудня в сесійній залі районної ради відбулось засідання 32 чергової сесії, яку провів голова районної ради Віктор Слободянюк.

В роботі пленарного засідання взяли участь 24 депутати районної ради, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, ЗМІ.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова районної ради поінформував, що 13 грудня  2019 року Президент України вніс до парламенту невідкладний законопроект №2598 «Про внесення змін до Конституції України» (щодо децентралізації влади), зазначив, що підготовка даного законопроекту проводилась в закритому режимі, без участі представників органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, експертів. Закликав керівників органів місцевого самоврядування долучитись до обговорення важливого для громад питання. 

 

Враховуючи відсутність реагування на попереднє звернення районної ради до Президента України щодо запровадження механізму ринку земель сільськогосподарського призначення, депутати  вирішили повторно направити дане звернення.

Віктор Миколайович поінформував, що за співфінансування районного бюджету було придбано 5 автомобілів: 2 автобуси для Махнівської школи та для ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-гімназія-дитячий садок» ім.В.М.Підгорбунського, 1 автомобіль для районного інклюзивно-ресурсного центру, 2 автомобілі для терцентру.

В ході сесії депутати розглянули 27 питань.

Розпочали засідання, одноголосно затвердивши районний бюджет на 2020 рік.

Затверджено Районну програму розвитку освіти Козятинського району на 2019-2023 роки. Внесено зміни до до Комплексної програми соціального захисту населення  Козятинського району на 2019-2023 роки, до Програми розвитку первинної  медико-санітарної допомоги Козятинського району до 2020 року, до районної програми розвитку культури та духовного відродження Козятинського району на 2016-2020 роки, до Комплексної програми мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, об’єднаної державної податкової інспекції, інших відомств по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2016-2020 роки, до Програми зайнятості населення по Козятинському району на 2018-2020 роки.

Депутати розглянули ряд питань по комунальному майну, в тому числі підтримали рішення Про припинення надання комунальним підприємством «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради» медичних послуг без укладених угод на обслуговування. У рішенні зазначається про припинення з 1 січня  2020 року безоплатного надання медичних послуг без укладених угод на обслуговування, крім надання швидкої та невідкладної медичної допомоги. Варто зазначити, що міською владою на даний час не укладено угоду з районною лікарнею на обслуговування міських жителів.  Нагадаємо, що більшу частину цьогорічної державної медичної субвенції – 13,5 млн. з 17,5 млн. міська рада спрямувала на утримання міської лікарні, де працює лише 2 відділення, а районній лікарні було передано всього 4 млн.

Депутати зняли з розгляду питання Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності в районі. Необхідної кількості голосів не набрало питання Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Оркуши О.С.

На завершення голова районної ради Віктор Слободянюк подякував депутатському корпусу за плідну роботу у 2019 році, за розуміння, за працю, за активну участь в житті району, побажав у Новому році щастя, достатку, здоров’я, сімейного затишку, миру, здійснення планів, мрій і сподівань.

Усіх присутніх з Новорічними та Різдвяними святами привітав вокальний колектив«Чарівниця».

                         

                         

                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація