Відбулась 33 позачергова сесія

21 лютого в сесійній залі районної ради відбулось засідання 33 позачергової сесії, яку провів голова районної ради Віктор Слободянюк.

В роботі пленарного засідання взяли участь 25 депутатів районної ради.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова районної ради представив присутнім в.о. начальника Козятинської дільниці Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» Мельника Віталія Федоровича, якого призначено на дану посаду 12 лютого.  Мельник В.Ф. відповів на питання щодо особливостей оплати послуги розподілу газу, яке наразі є актуальним. Зазначив, що плата за розподіл газу здійснювалась завжди. Раніше вона входила до складу ціни на газ, тепер згідно рішення НКРЕКП з початку 2020 року виведена в окрему платіжку і однакова протягом всього року. Наразі також триває робота над вирішенням проблемних питань, зокрема це стосується збоїв в отриманні платіжок за розподіл газу. Висловив сподівання на розуміння та подальшу співпрацю.

Голова районної ради Віктор Слободянюк закликав новопризначеного керівника разом з фахівцями Козятинської дільниці взяти участь у всіх зборах громадян, які проходитимуть на території Козятинського району, надати вичерпні відповіді та роз’яснення громадянам та поінформувати  районну раду на сесії про виконану роботу.

В.Слободянюк довів до відома присутніх, що у міжсесійний період депутат районної ради Шнайдрук Станіслав Васильович склав депутатські повноваження у зв’язку з обранням його депутатом Махнівської ОТГ.

Заступник голови районної виборчої комісії  Олександра Пилипʼюк повідомила, що наступним за черговістю кандидатом у депутати районної ради від Козятинської районної організації Аграрної партії України є Христюк Сергій Іванович. Голова ради одразу вручив новообраному депутату посвідчення та нагрудний знак.

Віктор Слободянюк спільно з заступником голови райдержадміністрації Ігорем Булавським вручили депутату, генеральному директору ТОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» Олександру Коломійцю Почесну грамоту обласної профспілки працівників АПК за активне сприяння в організації оздоровчої компанії та участь у всеукраїнському огляді роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку.

Приступивши до роботи, депутати заслухали доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Вельгус та затвердили звіт райдержадміністрації  про  виконання районного бюджету  за  2019 рік. Дохідна частина районного бюджету за 2019 рік по загальному фонду  виконана в сумі 334,0 млн. грн., в тому числі власних надходжень одержано 79,2 млн. грн., при уточненому плановому призначенні на рік 69,2 млн. грн., виконання забезпечено на 114,5% , або перевиконання складає 10,0 млн. грн. Слід відмітити, що всі бюджетні установи та районні програми за 2019 рік були профінансовані в повному обсязі. В поточному періоді фінансувалось 24 районних програми. На харчування дітей –сиріт та напівсиріт, учнів загальноосвітніх шкіл та школи-інтернат  використано по загальному та спеціальному фондах  4,3 млн. грн. На оздоровлення дітей в літніх таборах використано 434,3 тис. грн. бюджетних коштів. Надано з фонду депутата районної ради та районних соціальних програм матеріальної допомоги на лікування хворих, малозабезпеченим, учасникам АТО та їх сім’ям на суму 870,3 тис. грн.

За рахунок коштів обласного, районного та сільських бюджетів здійснено фінансування 28 проектів розвитку територіальних громад. На відзначення переможців 16-го обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад по 28 проектах з різих джерел фінансування було освоєно по району в цілому коштів на загальну суму 6,0 млн. грн.

 Станом на 1 січня 2020 року по даних звіту УДКС у Козятинському району та м. Козятині заборгованість по загальному та спеціальному фондах відсутня.

Депутати внесли зміни до 6 районних програм та затвердили 3 програми - програму розвитку матеріально-технічної бази управління Казначейської служби України у Козятинському районі та м.Козятині Вінницької області на 2020 рік, програму забезпечення виконання Козятинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік та програму ефективного використання майна спільної  комунальної власності територіальних громад Козятинського району на 2020-2024 роки.

Внесено зміни до рішення  32 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2019 № 02-32-07 «Про районний бюджет на 2020 рік». В зв’язку з перевиконанням дохідної частини бюджету за минулий рік, вільний оборотний залишок станом на 1 січня складає маже 11,8 млн.грн., які може бути розподілений. Згідно рішення збільшено доходи районного бюджету на суму 416495 грн. та видатки  на суму  9 382 326 грн. Фінансування витрат передбачається здійснити за рахунок цільової субвенції з обласного бюджету – 416495 грн., вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету на початок 2020 року по загальному фонду в сумі 8 965831 грн.

Зазначені кошти спрямовуються на проведення наступних видатків по загальному та спеціальному фондах районного бюджету: у галузі Державне управління  на суму  - 65 000 грн.; освіта  - 3 439 945 грн.; охорона здоров’я  - 4 813 800 грн.; культура -  230 000 грн.; соціальний захист населення  -  293 581 грн.; по міжбюджетних трансфертах – 540 000 грн.

Депутати розглянули блок питань про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів.

Підтримано рішення про приєднання громад Козятинського району до народної ініціативи стосовно реформування земельних відносин, де наголошується, що земельна реформа повинна відбуватися винятково на конституційних засадах, зокрема з метою забезпечення права власності Українського народу на землю, її охорони як національного багатства. Депутати  делегували до складу координаційної ради громад Козятинського району Лановика С.Я. – голову сільгоспвиробників району.

На завершення депутати внесли зміни до складу постійної комісії районної ради 7 скликання з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, включили нового депутата - Христюка Сергія Івановича.

До слова був запрошений головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, який від себе особисто та від колективу лікарні подякував, за те що громада має опорну лікарню, яка увійшли до переліку 212 опорних лікарень по Україні. Перед закладом стоїть ряд викликів, перш за все – це реконструкція приміщення відділення екстреної медичної допомоги. Наразі вже визначено проектну організацію та є попередній ескіз об’єкта. Олександр Миколайович відповів на питання щодо об’єднання районної та міської лікарень, зазначивши, що наразі триває реєстрація та закріплення пакетів надання медичної допомоги. Районна лікарня має усі види ліцензій та необхідне обладнання. Керівник комунального підприємства зауважив, що готовий співпрацювати, але розмови про об’єднання сьогодні не на часі, адже будь-які хаотичні кроки відкинуть районну лікарню назад та призведуть до зупинення  ліцензійних вимог.

Голова районної ради Віктор Слободянюк запевнив, що буде докладено максимум зусиль, щоб виконати усі вимоги НСЗУ, щоб ЦРЛ отримала статус лікарні інтенсивного лікування І рівня, для цього є відповідні напрацювання та матеріальне підкріплення.

                    

                    

                    

                       

                    

                    

                    

                    

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація