Відбулась 36 позачергова сесія районної ради

Сьогодні, 31 липня, під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась 36 позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання взяли участь 22 депутати районної ради.

На розгляд сесії було винесено тринадцять питань порядку денного, які попередньо обговорювались на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку та Президії.

На початку депутати розглянули питання про участь у співфінансуванні реконструкції будівель Козятинської центральної районної лікарні відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Згідно рішення замовником із реконструкції визначено Козятинську райдержадміністрацію. Варто зазначити, що з державного бюджету виділено 8 млн. 300 тис.грн. для проведення ремонтних робіт. Раніше з районного бюджету було виділено 680 тис.грн. на оформлення проектно-кошторисної документації. Також районні обранці відповідним рішенням надали дозвіл на початок проведення тендерних процедур за даним проектом.

Депутати внесли зміни до діючих районних  програм – районної програми розвитку Козятинського  районного комунального позаміського закладу оздоровлення  та відпочинку «Пролісок» та програми покриття збитковості комунальним підприємствам, закладам та установам у зв’язку з форс-мажорними обставинами. Остання програма стосується табору «Пролісок», який в поточному році не розпочне свою роботу, тому виникла потреба у виплаті заробітної плати працівникам оздоровчої установи, та районної стоматологічної поліклініки, яка у зв’язку з карантином не працювала близько місяця, тож виникла заборгованість по заробітній платі.

Надано дозвіл КП «Козятинська районна аптека «НАДІЯ» на передачу в оренду частини приміщення для КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».Також виділено 49 900 грн. для завершення капітального ремонту даного приміщення.

Затверджено Положення про орган приватизації об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Козятинського району Козятинської районної ради та визначено склад органу приватизації. Також затверджено перелік об’єктів малої приватизації та звіт про незалежну оцінку по даному майну.

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що найближчим часом буде проведено інвентаризацію усіх основних та транспортних засобів. В подальшому на сесії районної ради будуть розглядатись питання про закріплення даного майна за амбулаторіями, лікарнями, школами, щоб люди  чітко знали, яким майном розпоряджатиметься громада в майбутньому.

На завершення слово було надано начальнику Козятинського управління ГУ ДПС у Вінницькій області Геннадію Садовому, який довів до відома присутніх аналіз виконання загального фонду районного бюджету станом на 29 липня, зокрема в частині сплати податків по заробітній платі та по паям.

                    

                    

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація