Відбулась 37 позачергова сесія районної ради

15 серпня 2020 року під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась 37 позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання взяли участь 23 депутати.

На розгляд сесії було винесено десять питань порядку денного, які попередньо обговорювались на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку та Президії.

На початку депутати затвердили протоколвід 08.09.2020про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл та селища Козятинськогорайону – будівлі районного будинку культури з прибудовами та будівлі гаража. Будинок культури, який з 2007 року знаходився в аварійному стані і не використовувся за призначенням, був проданий за 3 000 001,00 грн. Голова районної ради Віктор Слободянюк поінформував, що дані кошти будуть розподілені на сесії та спрямовані на будівництво відділення екстреної медичної допомоги районної лікарні, а також на проведення ремонтів Будинків культури територіальних громад району.

Затверджено незалежну оцінку гаража загальною площею 42.2 кв.м., розташованого за адресою:  Вінницька область,  м. Козятин, пров. Наумова. Також депутати прийняли програму фінансової підтримки Козятинського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок», затвердили Положення про порядок закріплення майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл та селища Козятинського району та типових договорів.

Депутати відповідним рішенням передали квартиру, об’єкт житлової нерухомості спільної комунальної власності територіальних громад району, до цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради». Віктор Слободянюк зазначив, що дана квартира перебуває у власності Козятинської районної ради, є свідоцтво на право власності. В даний момент в квартирі незаконно проживає особа, якій свого часу була виділена у службове користування. Подані позови до суду про виселення, оскільки приміщення надавалось у тимчасове користування. Рішення про передачу квартири районної лікарні дозволить у майбутньому забезпечити житлом молодих фахівців.

Розглянуто питання про надання  комунальному підприємству «Козятинська районна стоматологічна поліклініка Козятинської районної ради» в господарське відання  нерухомого майна, яке сьогодні є в оперативному управлінні. Також внесені відповідні зміни до Статуту комунального підприємства.

Віктор Слободянюк наголосив, що триває інвентаризація усіх основних та транспортних засобів. В подальшому на сесії районної ради будуть розглядатись питання про закріплення даного майна за амбулаторіями, лікарнями, школами, щоб громади знали, яким майном розпоряджатимуться в майбутньому.

В ході сесії внесено зміни до Положення про порядок використання фонду депутата районної ради. Голова районної ради зазначив, що є депутати, які не беруть участі у сесійних засіданнях, не виконують своїх депутатських обов’язків або перебувають за кордоном. Але за кожним депутатом закріплена певна сума, передбачена для надання матеріальної допомоги виборцям, яка має бути використана в поточному році. Згідно внесених змін невикористані кошти можуть бути розподілені на засіданні Президії з 1 жовтня. Віктор Миколайович звернув увагу, що  кошти будуть виділені громадянам на дороговартісне лікування.

На завершення депутати підтримали звернення до Державного агентства автомобільних доріг України, Вінницької обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, Управління Національної поліції України щодо забезпечення дотримання правил дорожнього руху в центрі села Махнівка. Нагадаємо, 10 вересня в Махнівці сталась трагедія - 20-річний водій на позашляховику ToyotaHighlanderна смерть збив жінку, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Без мами залишилось троє дітей. За останній час  тут вже загинуло 10 людей.   

  Депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблої.

Згідно звернення депутатів районної ради вимагається облаштувати в центрі села Махнівка світлофори на 3-х проблемних ділянках, островці безпеки з встановленням камер фіксації перевищення швидкості; для недопущення причин аварійності застосовувати в населеному пункті засоби примусового зниження швидкості, особливо в районі школи  та у місцях з інтенсивним рухом дітей через дорогу та перед нерегульованими перехрестями. Вимагається до 20.09.2020 поінформувати жителів с.Махнівка та районну раду про вжиття відповідних заходів. За пропозицією депутата Юрія Рибака текст доповнено пропозицією тимчасово закріпити на аварійній ділянці у Махнівці патрульний екіпаж поліції, який здійснюватиме вимір швидкісного режиму автотранспорту

Участь у засіданні сесії взяли представники ініціативної групи, утвореної на зборах, які відбулись в с.Махнівка.

Також було підтримано звернення до керівництва АТ «Укрзалізниця» та Регіональної філії Південно-Західної залізниці АТ «Укрзалізниця» щодо проведення заходів з покращення якості питної води споживачам міста Козятин і села Козятин. Віктор Слободянюк поінформував, що було проведено два засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі представників ВСП «КиЇвське ТУ філії ЦБМЕС АТ Укрзалізниця» у зв’язку з тим, що водопостачання не відповідає санітарним нормам. Натомість попередньо у пресі підприємство водопостачання звинуватило районну владу у тому, що вона не хоче допомогти у вирішенні даного питання, хоча при цьому не було жодних звернень до району – ні письмових, ні усних.

Згідно рішення комісії було дане доручення щодо проведення аналізу води, фільтраціції і т.д. Також водопостачальна організація мала надати списки орендарів ставків, які повинні приспустити водойми для наповнення достатнього рівня води у водозаборі, та розрахунок необхідної кількості скиду води по кожній водоймі. Але дані вимоги були проігноровані. Крім того комісію не допустили для обстеження технологічного обладнання по очищенню та транспортуванню води. Голова районної ради Віктор Слободянюк з усією відповідальністю заявив, що водопостачальна організація самоусунулась від виконання своїх функціональних обов’язків. Останні дослідження показали, що вода не відповідає нормам по органолептичних та по бактеріологічних показниках. У ємностях, в які закачується вода, вона є чистішою, ніж після процесу фільтрування, тобто фільтри ніхто не міняє. Голова районної ради Віктор Слободянюк запевнив, що районна влада готова зробити все можливе для покращення якості води та провести відповідну перемовини з орендарями ставків щодо скиду води згідно розрахунку.

У звернені районна рада  просить:

- З метою недопущення виникнення і розповсюдження спалахів інфекційних захворювань і масових харчових отруєнь вжити невідкладних заходів, щодо усунення наявних недоліків в системі  забезпечення питною водою м. Козятин та с. Козятин

- За самоусунення від проведення заходів з покращення якості питної води споживачам міста Козятин і села Козятин, саботаж засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, недопущення робочої групи до обстеження технологічного обладнання по очищенню та транспортуванню води розглянути питання щодо доцільності перебування керівництва ВСП «КиЇвське ТУ філії ЦБМЕС АТ Укрзалізниця» на займаних посадах.

                 

                 

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація