Відбулась 38 позачергова сесія районної ради

28 вересня 2020 року під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась 38 позачергова сесія районної ради 7 скликання.
Перед початком розгляду порядку денного голова районної ради та заступник голови райдержадміністрації привітали із Днем Народження присутнього на засіданні сесії заступника керівника Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області Півнюка Сергія Михайловича.
На розгляд сесії було винесено п’ять питань порядку денного, які попередньо обговорювались на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку та Президії районної ради.
На початку депутати затвердили протокол від 15.09.2020 про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл та селища Козятинського району – будівлі гаража, за адресою: Вінницька область, м. Козятин, вул. Пушкіна, 16.
Другим та третім питанням було прийнято рішення про надання згоди на прийняття та про прийняття чотирьох автомобілів медичного спецтранспорту 
Reno Duster для амбулаторій загальної практики сімейної медицини Козятинського району (Кордишівка, Жежелів, Махнівка, Самгородок). 

Також депутати затвердили план розвитку Комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради» на 2020-2022 роки.
На завершення було прийнято рішення щодо порушення клопотання перед Управлінням культури та мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник культури України» Петрушкевич Антоніні Кирилівні, керівнику народного аматорського вокального гурту «Калина» Махнівського сільського клубу, відомій в області поетесі, піснярці, гумористці.  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація