Відбулась 39 сесія районної ради

13 жовтня в сесійній залі районної ради відбулось засідання 39 чергової сесії, яку провів голова районної ради Віктор Слободянюк.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Костянтин Поперечний, голови територіальних громад району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, розпорядники бюджетних коштів, ЗМІ.  

На порядок денний сесії було внесено 14 питань.

Перше питання порядку денного - звіт голови районної ради Віктора Слободянюка про діяльність за час усієї каденції. За цей час відбулось 38 сесійних засідань сесій районної ради, 107 засідань постійних комісій та 42 засідання  Президії районної ради. З метою тісної взаємодії, з сільськими, селищними радами, оперативного вирішення питань проведено 15 засідань координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Видано 592 розпорядження голови районної ради з основної діяльності.

Віктор Миколайович детально зупинився на основних аспектах розвитку в медичній та освітній галузях, культури та спорту, питаннях соціального захисту населення, оздоровлення дітей, розвитку інфраструктури.

Віктор Слободянюк висловив перконання, що районна рада за п’ять років своєї роботи довела свою дієздатність, була відкритою для пропозицій щодо вирішення питань, які відносились до її компетенції. На завершення  щиро подякував за підтримку, взаєморозуміння депутатам районної ради, сільським головам, апарату районної ради, керівникам комунальних установ, підприємств, організацій.

Депутати одностайно схвалили звіт голови районної ради і взяли його до відома.

Затверджено протокол від 7.10.2020 про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл та селищ  Козятинського району – будівлі гаража за адресою м. Козятин, пров. Наумова, 11.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації Олена Дейнека поінформувала про підготовку бюджетних закладів до роботи в осінньо-зимовий період та хід виконання Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 роки. За оперативними даними бюджетних закладів готовність до роботи в осінньо-зимовий період становить близько 90%. У 2020 році було відремонтовано 15 тис. м² дорожнього покриття доріг загального знчення на суму 18 млн.грн.

Депутати внесли зміни до районної програми «Питна вода» на 2008-2020 роки, передбачивши на IV квартал поточного року фінансування заходів по підвищенню якості водопостачання з водоочисної станції с.Медведівка ВСП «Київське ТУ філії ЦБМЕС АТ Укрзалізниця».

Внесено зміни до рішення  32 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2019 № 02-32-07 «Про районний бюджет на 2020 рік». За словами начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Вельгус надійшли кошти в сумі 2 млн.грн. від Безіменської сільської ради на придбання нового шкільного автобуса, а також 57 тис.грн. на придбання запчастин для ремонту шкільного автобуса. Внесеними змінами спрямовується 440 тис.грн. минулорічної освітянської субвенції на придбання меблів, а також ноут-буків для усіх перших класів Нової української школи. Також спрямовано 250 тис.грн. на програму «Питна вода» на 2008-2020 роки.

Призначено завідувача комунального підприємства «Козятинська районна аптека «НАДІЯ» Козятинської районної ради» - Свідерську Наталію Іванівну.

В ході сесії депутати районної ради прийняли важливе рішення стосовно комунального майна - Про передачу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл,  селищ Козятинського району в комунальну власність територіальних громад сіл, селищ.Голова районної ради Віктор Слободянюк зауважив, що попередньо дане питання було обговорено на засіданні Координаційної ради з очільниками усіх територіальних громад. Згідно рішення споруди, будівлі та транспортні засоби в галузях медицини, освіти та культури будуть закріплені за відповідними сільськими радами.

На завершення депутат районної ради Михайло Харенко повідомив, що на спільному засіданні постійних комісій райради та Президії, яке передувало сесії, обговорювалось питання подальшого функціонування районної лікарні та було прийнято рішення рекомендувати сесії районної ради звернутись до Козятинської міської ради щодо надання згоди на прийняття із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району до комунальної власності територіальної громади міста Козятин цілісного майнового комплексу КП «Козятинська центральна районна лікарня». Однак для прийняття відповідного рішення депутатам не вистачило лише одного голосу.

                    

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація