Відбулась 4 чергова сесія районної ради 7 скликання

25 березня відбулося засідання четвертої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк.

 На засідання були запрошені керівники підприємств та установ району, сільські, селищні голови, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного Віктор Миколайович поінформував присутніх про роботу в міжсесійний період. Щодо участі в обласних заходах, то голова та заступник голови районної ради брали участь у засіданнях Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради стосовно програми ремонту та утримання доріг області. Відбулись численні зустрічі з обласним керівництвом з питань перспективи розвитку медичної галузі та дорожнього господарства. В міжсесійний період створено Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, на засіданні якої було розглянуто проект програми ремонту та утримання доріг в районі. Проведено наради з посадовими особами місцевого самоврядування щодо благоустрою населених пунктів, харчування та підвозу учнів. Створено комісію та розпочато роботу по інвентаризації земель  сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на території району.

Було створено комісію з вивчення стану  фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради» з метою вивчення  шляхів покращення роботи аптеки. Про результати роботи на сесії інформувала голова комісії А. Діденко, повідомивши, що після вивчення усіх матеріалів, члени комісії дійшли спільного висновку про необхідність проведення аудиту аптеки, на основі якого будуть прийматись подальші рішення та рекомендації голові районної ради.

У зв’язку з тим, що надійшли відповідні рішення сільських рад щодо заперечення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Переможнянської сільської та Бродецької селищної рад, два земельні питання були виключенні з порядку денного з метою подальшого доопрацювання та розгляду на наступній сесії.

                                                   

Першим питанням порядку денного було про внесення змін до Регламенту Козятинської районної ради сьомого скликання щодо поіменного голосування. Депутати підтримали дане рішення одноголосно. Всі результати поіменних голосувань розміщуються в день голосування на офіційному веб-сайті ради і зберігаються протягом необмеженого строку. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Депутати заслухали та прийняли до уваги звіт начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації О. Дейнеки про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2015 рік. За 2015 рік всіма категоріями господарств зібрано зернові з площі 37,4 тис.га, намолочено 196 тис.тонн зерна при середній урожайності 52,4 ц/га. Виробництво цукрових буряків  становить 112 тис.тонн  при середній врожайності 435,9 ц/га. Залишається позитивним баланс зовнішньої торгівлі товарами – 15,1 млн. дол. США. Козятинщина здійснювала зовнішньоторговельні операції з партнерами із 25 країн світу. Після заслуховування звіту голова районної ради звернувся до О. Дейнеки з побажаннями активізувати роботу з програмами, грантами з метою залучення до району інвестицій.

                                                                   

На сесії було розглянуто 49 питань порядку денного, зокрема: затверджено звіт райдержадміністрації про  виконання районного бюджету  за  2015 рік, прийнято Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 роки, згідно з якою на покращення стану доріг з районного бюджету виділяється 3 млн. грн., затверджено Комплекснупрограмусоціального захисту  населення Козятинського району на 2016-2018 роки, районнуПрограмущодо вирішення житлових питань  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2016-2018, прийнято рішення про делегування повноважень Козятинської районної ради Козятинській  районній державній адміністрації. Зокрема, В. Слободянюк наголосив, що згідно даного рішення райдержадміністрації рекомендується повернути делеговане повноваження щодо пасажирських перевезень, яке було передане райдержадміністрацією обласній держадміністрації. Звіти районної державної адміністрації заслуховуватимуться на сесійних засіданнях ради щопівроку.

З питання внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Козятинського  району на 2010 -2016 рокиінформував Г. Ткачук – начальник Козятинського відділення    поліції головного управління національної поліції у Вінницькій області, який констатував підвищення рівня злочинності, адже на сьогодні на сторожі району стоїть лише близько 80 чоловік, які патрулюють Козятинський район та територію лінійного підрозділу. З метою підвищення ефективності роботи були створені групи швидкого реагування, які нажаль недостатньо забезпечені паливно-мастильними матеріалами. Також Г. Ткачук наголосив на важливості співпраці громадян з правоохоронними органами.

                                                                        

Звернувся до присутніх і О. В. Кордон – перший заступник керівника Калинівської місцевої прокуратури, який поінформував про реформування правоохоронного органу та специфіку роботи. Штат прокуратури в Козятині складає 6 чоловік. На сьогоднішній день підтримано обвинувачення у 35 кримінальних провадженнях, підготовано 5 позивних заяв, 3 з яких направлено на розгляд до суду.

                                                                

Про програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України в Козятинському районі на період з 2016 по 2021 рік інформував М. Янчук – військовий комісар Козятинського районного військового комісаріату.

                                         

Депутати погодили призначення директора Козятинського районного комунального  позаміського закладу оздоровлення та відпочинку „Пролісок", яким став О. А. Бортник.

Активна дискусія відбулась при розгляді питання про оптимізацію мережі закладів культури району, з якого інформував В. Воронов - начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації, який повідомив, що згідно листів Управління культури та розпоряджень обласної державної адміністрації про оптимізацію, під закриття підпадають заклади культури, які не відповідають соціальним нормативам забезпечення населення клубними закладами та публічними бібліотеками в Україні (якщо населення понад 200 чоловік – має існувати клубна установа, якщо понад 500 чоловік – публічна бібліотека). Не погодилися з даним рішення присутні у залі сільські та селищні голови, зазначивши, що на зборах у населених пунктах, де передбачається оптимізація, люди категорично проти. Тому питання було перенесено на розгляд наступної сесії з метою подальшого доопрацювання на постійних комісіях районної ради.

Було прийнято рішення про звернення до Антимонопольного комітету України щодо незадовільної роботи ПАТ «Вінницяобленерго» СО «Козятинські ЕМ», про що свідчать чисельні звернення органів місцевого самоврядування, господарюючих суб’єктів, громадян стосовно якості електроенергії, дотримання процедури відключення, примушення до сплати за неспожиту електроенергію та звернення до ВРУ та Кабміну щодо передачі повноважень у вирішенні земельних питань сільським, селищним, міським радам.

Одним серед важливих розглянутих на сесії депутатами, було  питання про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 25 грудня 2015 року № 06-03-07 «Про районний бюджет на 2016 рік», з якого інформувала начальник фінуправління райдержадміністрації С. Вельгус. Було виділено кошти на придбання шкільних автобусів в сумі 2,4 млн. грн., на покращення матеріально-технічної бази шкіл району 356 тис. грн.,   на підвіз учнів до шкіл – 1 млн. грн., виділено кошти ЦРЛ та ЦПМСД на придбання медичного обладнання, вакцини проти сказу, ліків хворим пільгових категорій, виділено кошти також на ЗМІ, на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту, на низку районних програм.

                                        

Детальніше з рішеннями ви  ознайомитись на нашому сайті.

                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація