Відбулась 5 позачергова сесія районної ради 7 скликання

На минулому тижні відбулась позачергова сесія районної ради, яку провів її голова Слободянюк Віктор Миколайович.

На сесію запрошувались голова районної державної адміністрації, заступники голови та начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, депутати обласної ради, перший заступник Калинівської місцевої прокуратури, керівники правоохоронних органів.

В. Слободянюк поінформував присутніх, що сесія була скликана у зв’язку з необхідністю виконання вимоги Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», відповідно до «Дорожньої карти» реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації, засновникам (співзасновникам) друкованого засобу масової інформації (Козятинська районна рада) необхідно протягом місяця з дня надходження пропозицій трудового колективу редакції, але не пізніше 01.05.2016 прийняти рішення про реформування та про спосіб реформування. Тобто районна рада має надати згоду на вихід зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації «Газета «Вісник Козятинщини» громадсько-політичне видання та редакції «КП «Редакція газети «Вісник Козятинщини» районне громадсько-політичне видання.

Головний редактор  районної газети «Вісник Козятинщини» Н. Чернега зазначила, що колективом було прийнято рішення йти у ІІ етапі реформування, який розпочнеться з 1 січня 2017 року. До цього часу районна рада не виходить зі складу співзасновників, а лише надає свою згоду.

                                                                               

Реформування передбачає перетворення редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації. В іншому випадку державна підтримка не буде передбачена.

Ніна Іванівна висловила сподівання, що навіть незважаючи на реформування, співпраця між засновниками та газетою буде збережена.

Отож за результатами голосування районна рада надала свою згоду на вихід зі складу співзасновників вище згаданого друкованого засобу масової інформації.

                                                              

Враховуючи пропозиції, внесені на засіданнях профільних постійних комісій та президії, було розглянуто і прийнято рішення ще по 6-и питаннях порядку денного сесії. Зокрема, було внесено зміни до програми заходів з реалізації Районної програми забезпечення поінформованості населення, розвитку та фінансової підтримки районної газети «Вісник Козятинщини» та радіомовлення «Промінь» щодо виділення коштів з районного бюджету на заходи з проведення ліцензування мовлення редакції радіомовлення «Промінь»; внесено зміни до Єдиної комплексної правоохоронної програми Козятинського району на 2010-2016 роки до напрямків діяльності та заходів Програми.

Депутати затвердили штатну структуру комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району Вінницької області» Козятинської районної ради. Як поінформував директор даної установи В. Матвійчук, структура включає в себе апарат територіального центру, відділення соціальної допомоги вдома, відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги, стаціонарне відділення геріатричного типу для постійного проживання (с. Вівсяники) та відділення денного догляду, загалом – 108,5 штатних одиниць.

                                                                              

По питанню внесення змін до Статуту та штатного розпису комунальної установи Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради інформував головний лікар О. Дзема. Він повідомив, що у зв’язку з ліквідацією відділкової лікарні постало питання медичного обслуговування тієї частини міського населення, яка обслуговувалась у залізничній лікарні, а також у працевлаштуванні персоналу. У зв’язку з цим виникла необхідність внести зміни до штатного розпису та Статуту закладу. За словами Олександра Івановича до штатного розпису буде додано 53,75 посади. Це будуть лікарі та медичний персонал, який працюватиме на базі колишньої відділкової лікарні. Також планується відкриття пункту невідкладної допомоги при умові додаткового фінансування з бюджету міської ради.

                                                                             

Було прийнято рішення про затвердження штатного розпису Козятинського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок» на оздоровчий сезон 2016 року. За словами директора закладу О. Бортника, максимальна кількість працюючих за штатним розписом – 54, але люди будуть прийматись на роботу в залежності від кількості відпочиваючих. 

                                                                             

Голова районної ради В. Слободянюк повідомив присутніх про нараду з керівниками сільгосппідприємств, яка нещодавно відбулася у «Проліску». Ії результатом стала домовленість, що господарюючі суб’єкти нададуть для ремонту будиночків по 15 грн. з кожного гектару своїх земель. У разі оперативного збору коштів ремонт планується завершити на протязі місяця.

                                                        

Також було затверджено розпорядження голови районної державної адміністрації № 89 від 23.03.2016 та №133 від 20.04.2016 «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», куди включені субвенції з бюджету міста Козятина, а також бюджетів сільських рад на реалізацію районних програм та утримання закладів соціально-культурної сфери.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація