Відбулась 7 позачергова сесія районної ради 7 скликання

18 серпня відбулась 7 позачергова сесія районної ради 7 скликання, яку провів її голова Віктор Слободянюк.

Сесія була скликана відповідно до п. 7 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”для затвердження розподілу додаткових надходжень та вільного залишку загального фонду районного бюджету для вирішення нагальних питань. Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися  25 депутатів.

Перед початком пленарного засідання на виконання рішення робочої групи з питань благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів Козятинського району голова районної ради Віктор Слободянюк вручив сертифікати на отримання грошових винагород переможцям конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Сертифікати отримали:

- 1 місце – Вернигородоцька сільська рада – 20000 тис грн.;

- 2 місце – Глуховецька селищна рада, Збаразька сільська рада по 15000 тис грн.;

- 3 місце – Безіменська та Журбинецька сільські ради по 10000 тис грн.

                                  

У ході пленарного засідання районні депутати внесли зміни до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 25 грудня 2015 року № 06-03-07 «Про районний бюджет на 2016 рік». Згідно рішення сесії передбачено збільшення видатків районного бюджету по загальному та спеціальному фондах на суму 1525100 грн. Дані кошти спрямовані на потреби галузі культури, освітньої галузі на придбання матеріалів для проведення поточних ремонтів загальноосвітніх шкіл району, на придбання підручників; медична галузь - на придбання реактивів, медикаментів для Козятинської ЦРЛ та твердого палива для сільських медичних закладів. Передбачено кошти у вигляді  субвенцій іншим бюджетам. В зв’язку зі зверненням відділу освіти щодо неможливості придбання шкільного автобуса перерозподілено виділені кошти в сумі 1200000 грн на виконання районних програм, ремонт покрівлі даху Самгородоцької ЗОШ, співфінансування місцевих програм розвитку територіальних громад.

Депутати підтримали внесення змін до«Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 роки», затвердили зміни до «Програми енергозбереження та скорочення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери Козятинського району на 2016 рік» в частині додаткового виділення 200,0 тис. грн. на капітальний ремонт (заміна дверних та віконних блоків) Непедівської СЗШ І-ІІІ ст.

Було затверджено програму Підтримки комунального підприємства «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради» на 2016-2018 роки. При обговоренні питання виникла дискусія, оскільки деякі депутати пропонували перенести розгляд програми на наступну сесію. Однак голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що затвердження даної програми є надзвичайно важливим для якнайшвидшого виведення аптеки з кризового становища, забезпечення її належного економічно ефективного функціонування. Програма має на меті також зменшення вартості медикаментів для населення району та міста, зокрема, для соціально незахищених  та пільгових категорій громадян, забезпечення необхідними медикаментами сільських лікарських амбулаторій та ФАПів.

Прийнято відповідні рішення з питань про внесення змін до Програми забезпечення виконання Козятинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік, про перейменування Комсомольської сільської ради, про списання боргу заборгованості сільгосптоваровиробників перед районним бюджетом.

                                               

На завершення Віктор Слободянюк привітав присутніх із наступаючими святами – Преображенням Господнім, Днем Незалежності, Днем Державного Прапора і запросив завітати на свято, яке відбудеться 19 серпня 2016 року в рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України на базі народного музею Хліба в с.Білопілля Козятинського району.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація