Відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти району

11 серпня в приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району.

У нараді взяв участь голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

Під час зустрічі присутні обговорили питання завершення підготовки закладів до нового 2020/2021 навчального року та опалювального сезону, розглянули рекомендації щодо організації навчального процесу в період адаптивного карантину.

Розпочала засідання начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко, яка підвела підсумки попереднього об’їзду шкіл. За словами Аліни Анатоліївни готовність шкіл, зокрема навчальних приміщень, коридорів, вестибюлів до нового навчального року становить більше ніж 90%.

Цьогоріч до 1 класу в районі піде 305 діток. Наразі вже закуплено парти та стільчики, тож класні кімнати вмебльовано відповідно вимог Нової української школи, найближчим часом буде надано методичне забезпечення.

В школах практично завершено поточні ремонти. Під час наради увагу директорів було зосереджено на утриманні пришкільних територій, спортивних майданчиків, організацію харчування для дошкільнят, молодших та старших класів. Зокрема кожен заклад повинен мати графік харчування. Відстань між столами має бути не менш як 1,5 м, а за одним столом має бути не більш ніж 4-х осіб. Працівники харчоблоку працюватимуть у захисних масках і одноразових рукавичках.

Керівникам загальноосвітніх закладів надано доручення в письмовій формі повідомити батьків учнів про необхідність забезпечення дітей масками: у початковій школі  - 2 маски на день, у старшій школі – не менше 3 масок, оскільки немає можливості централізовано забезпечити школи даними засобами захисту.

Проблемним наразі є питання забезпечення температурного скринінгу.

Голова районної ради Віктор Слободянюк звернувся до присутніх з проханням надати інформацію про те, в яких закладах відсутній медичний працівник, який має проводити температурний скринінг, а також прорахувати реальну потребу в масках та антисептиках. По даних потребах будуть направлені листи до органів місцевого самоврядування та господарюючих суб’єктів з проханням долучитись до придбання відповідних засобів.

Спеціалісти відділу освіти поінформували про тимчасові рекомендації щодо організації навчання в закладах освіти відповідно постанови Міністерства охорони здоров’я №42 та методичне забезпечення. Особливу увагу закликали звернути увагу на структуру навчального року, зокрема при підготовці навчальних планів зробити гнучкий графік семестрів та канікул.

Голова районної ради Віктор Слободянюк обговорив з керівниками закладів загальної середньої освіти району питання оснащення закладів, проведення ремонтів деяких спортивних залів. Віктор Миколайович також поінформував присутніх про інвентаризацію основних та транспортних засобів, що будуть розподілятись за школами на наступних сесіях.

Голова районної ради попросив керівників визначитись із кандидатурами для нагородження нагрудним знаком «За заслуги перед Козятинщиною», яке відбудеться на районному святі в Музеї Хліба та на традиційній серпневій конференції перед початком навчального року.

На завершення  наради начальник відділу освіти  підвела  підсумки  роботи та окреслила головні завдання, що стоять перед  керівниками закладами освіти.

                     

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація