Відбулась нарада з питань функціонування філії терапевтичного відділення смт. Глухівці КП «Козятинська ЦРЛ» у 2016 році

   24 грудня в приміщенні сільської ради відбулася нарада, темою якої була подальша доля Глухівецької філії терапевтичного відділення Центральної районної лікарні. На обговоренні даної проблеми були присутні голова районної ради Віктор Слободянюк, сільський голова Олександр Амонс, головний лікар Центральної районної лікарні Володимир Гуцол, представники лікарні та жителі села.

    У зв’язку з медичною реформою та розділенням на первинну і вторинну медичну допомогу відбулося розмежування фінансових потоків. В результаті даний заклад відійшов на фінансування з обласного бюджету, для якого утримання 15 цілодобових ліжок є затратним та економічно не доцільним, враховуючи низьку відвідуваність. Але жителі села категорично проти закриття.

                                       

   Голова районної ради наголосив на тому, що районна влада не за закриття лікарні, а зустріч організована для того, щоб спільно знайти вихід з даної ситуації.

                                                        

   За результатами наради було прийнято рішення створити комісію, яка буде включати в себе представників з області, району, села та детально вивчить дане питання і прорахує всі можливі варіанти.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація