Відбулась нарада з питань підготовки до опалювального сезону

18 вересня відбулось чергове засідання з питань підготовки до опалювального сезону за участі голови районної ради Віктора Слободянюка, голови райдержадміністрації Юрія Слабчука, головного лікаря Козятинської ЦРЛ Олександра Кравчука, начальника відділу культури та туризму Володимир Воронова, директора ЦБС Анни Мочарської,  представників відділу освіти. Запрошували також і міського очільника, але ні його ні хоча б представника міської влади не було. Не з’явилось також і керівництво теплопостачальної організації ТОВ «ВІННИЦЯ-ТЕПЛОЕНЕРГО», але був присутній представник - Ігор Лівшиць,

Говорили про те ж, що і на минулій зустрічі – чи будуть забезпечені теплом комунальні установи та підприємства районної ради, адже проблем вистачає. Невирішеним залишається питання теплопостачання будівлі відділу освіти, позашкільного навчально-виховного центру, районної бібліотеки. З часу прориву трубопроводу 15 лютого міською владою, яка є власником тепломереж, ніяких заходів не вжито. А до початку опалювального сезону часу залишається менше місяця.

За словами Ігоря Лівшиця з технічної точки зору всі ремонтні роботи можна завершити за 1,5 тижні, але управління ЖКГ на неодноразові звернення не надає відповіді по суті. Учасники наради зауважили, що все це схоже на саботаж міською владою опалювального сезону для комунальних закладів райради. До того ж заручником ситуації є теплопостачальник, який не може надавати тепло через пошкоджені комунікації.

В ході засідання представнику теплопостачальної організації Ігорю Лівшицю в чергове було наголошено на необхідності проведення зовнішнього та внутрішнього ремонту  котельні №9. Жителі міста і району на власні очі могли бачити, в якому жахливому стані перебуває котельня – вибите скло, обшарпані стіни, відсутність сходів, розриті труби, а взимку ще й бруд, бо ж ніхто не прибирає сніг перемішаний з тирсою та шкарлупою від насіння. Головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук звернув увагу, що важковаговий транспорт, яким теплопостачальник здійснює підвіз палива, руйнує під’їзд до лікарні, тож відповідно мав би його і ремонтувати.

Обговорили й питання дотримання температурного режиму. Минулого року температура на виході з котельні становила не більше 50 °C, що не відповідає встановленим нормативам та унеможливлює забезпечення збереження та підтримання нормальної температури. Керівництвом району неодноразово надсилались листи щодо неякісного теплопостачання котельнею, про порушення санітарних та пожежних вимог до міської влади (а також про передачу в користування котельні), до прокуратури, поліції, пожежників.

За підсумком наради керівництвом району вирішено розглянути альтернативні варіанти опалення приміщення відділу освіти і районного ПНВЦ, а також звернутись до керівництва ОДА та Офісу Президента щодо зриву міською радою опалювального сезону та соціальної важливості опалювального об’єкту. Адже будь-які спроби районної влади до діалогу залишаються проігнорованими.

                   

                   

                   

                      

                   

                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація