Відбулась нарада з питань ведення військового обліку призовників та війсковозобов»язаних

27 серпня відбулась нарада щодо ведення військового обліку призовників та війсковозобов’язаних на виконання доручення  голови Вінницької обласної адміністрації від 27.07.2018 року № 01.01.-13/4556 «Про додаткові заходи щодо сприяння організації  та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року». 

Участь у нараді взяли заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації, районного військового комісаріату, сільські голови та особи відповідальні за ведення військового обліку.

Начальник відділу комплектування Козятинського районного військового комісаріату Андрій Бондаренко зупинився на питанні оповіщення та розшуку призовників, які підлягають призову восени 2018 року, озвучив сільські ради, які мають найкращі та найгірші результати по явці призовників, а також наголосив, що згодом будуть створені відповідні рейди по виявленню осіб, які ухиляються від отримання повісток. Було вручено повторне розпорядження по оповіщенню призовників.

Начальник відділу бронювання сержантів, солдатів запасу Руслан Побережник довів до відома присутніх  основні вимоги щодо ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних.

Про повноваження поліції у питанні оповіщення та розшуку  призовників розповів заступник начальника  Козятинського відділення поліції В’ячеслав Сушко.

Учасники наради мали можливість з’ясувати нагальні питання та отримати обґрунтовані відповіді.

По завершенню наради було проведено перевірку стану професійної підготовки посадових осіб відповідальних за ведення військового обліку  зі здачею заліку.

               

               

                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація