Відбулась нарада з представниками місцевого самоврядування з питань підготовки до участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад

   26 січня в ході підготовки до тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, який невдовзі стартуватиме, відбулась консультативна нарада за участі голови районної ради Віктора Слободянюка та заступника Анатолія Задорожнюка, сільських, селищних голів.

   Учасники мали можливість обговорити питання про основні вимоги до підготовки проектної заявки, усіх необхідних документів. Було зроблено акцент на те, як правильно визначати проблему, на вирішення якої спрямовано проект, а також як визначити мету та завдання проекту.

   Голова ради Віктор Слободянюк наголосив, що беручи участь в конкурсі можна вирішити багато нагальних проблем, які існують в територіальних громадах, та зазначив, що якомога більше сільських та селищних рад мають подати свої заявки.

   Також обговорювались шляхи фінансування проектів, яке може здійснюватись з чотирьох джерел – це обласний, районний, сільський бюджети та благодійні внески. І чим більша частка благодійних внесків у фінансуванні проекту, тим краще. Тобто, до співпраці потрібно активно залучати підприємців та агроформування, що розташовані в межах відповідної територіальної громади.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація