Відбулась нарада з представниками силових структур

15 березня голова районної ради Віктор Слободянюк провів нараду з представниками силових структур району з питань ескалації ситуації на Сході України та щодо блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України.

На зустрічі були присутні заступник голови ради Анатолій Задорожнюк, начальник міжрайонного відділу СБУ Віталій Федорович, прокурор Калинівської місцевої прокуратури Олена Денчук, начальник Козятинського  відділення поліції Олег Швець, начальник Калинівської ОДПІ ГУ ДФС Геннадій Садовий, в. о. головного лікаря ЦРЛ Олександр Кравчук, депутати районної ради – члени Президії ради.

Нагадаємо, 13 березня співробітники СБУ затримали учасників торгівельної блокади поблизу залізничної станції  «Кривий Торець». Згодом активістів звільнили, однак наслідком таких дій стала радикалізація настроїв у суспільстві - громадськість вимагає, щоб винні у таких діях були покарані. Тож країною прокотилася хвиля мітингів. Рядом обласних рад вже були прийняті відповідні звернення до Президента України, Верховної Ради України та Уряду.

                                                         

Звертаючись до присутніх, голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що згідно Конституції кожна людина має право висловлювати свою думку, брати участь в мирних акціях. Але всі дії мають відбуватись в рамках закону. В межах своїх повноважень також мають діяти органи місцевої та державної влади.

Єдину думку висловили і учасники наради, наголосивши, що силовий метод не може бути способом вирішення внутрішніх питань. А влада і громада сьогодні мають бути єдині, адже конфлікти в середині країни лише на руку окупанту. Сторони протистояння мають вирішувати спірні питання за столом переговорів.

Тож, враховуючи, що 17 березня має відбутись засідання 12 чергової сесії районної ради, Віктор Миколайович запропонував винести на розгляд сесії звернення від імені жителів Козятинського району, посадових осіб місцевого самоврядування, представників громадських організацій до Президента України, Верховної Ради України, Уряду щодо найшвидшого врегулювання питань на Сході України та закликати усіх громадян унеможливлювати провокації, утримуватись від радикальних дій, а керівникам підприємств, установ, організацій докласти всіх зусиль по забезпеченню стабільності роботи підпорядкованих структур.

Дане питання буде обговорено на засіданні Президії, яке відбудеться 16 березня за участі сільських, селищних голів та представників громадських організації. 

                                                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація