Відбулась підсумкова колегія галузі фізичної культури і спорту

16 березня у залі засідань райдержадміністрації відбулась підсумкова колегія сектору молоді та спорту за 2017 рік. Участь у колегії взяли керуючий справами районної ради Анатолій Колісний, заступник голови Козятинської РДА Ігор Булавський, директор позашкільного навчально-виховного центру Ірина Акуленко, директор Козятинської РДЮСШ «Колос» Сергій Перенчук та тренери спортивних секцій шкіл.

Про підсумки роботи фізкультурно-спортивних організацій у 2017 році та заходи щодо покращення фізкультурно-оздоровчої роботи, спортивної роботи доповів завідувач сектору райдержадміністрації Валерій Швець, який розповів про заходи, проведені у 2017 році сектором молоді та спорту, зокрема, проведення 25-х районних літніх сільських спортивних ігор, Спартакіади державних службовців, районного місячника з благоустрою спортивних майданчиків, виплати грошових винагород спортсменам Козятинського району тощо.

У 25-х районних літніх сільських спортивних іграх Козятинщини взяли участь 21 територіальна громада (понад 1500 тис. учасників).  До участі в районних та обласних спортивних заходах було залучено 71 ветерана спорту з волейболу, футболу, шашок та шахів.

Про результати навчально-спортивної роботи Козятинської РДЮСШ «Колос» та участі в обласних і Всеукраїнських змаганнях у 2017 році інформував присутніх Сергій Перенчук, а щодо підсумків проведення 70-ї районної спартакіади школярів та участі в спартакіаді школярів Вінницької області 2017 року виступив тренер-викладач Глухівецької СЗОШ Євген Козюк.

На колегії були нагороджені кращі фахівці, спортсмени, переможці та призери районних змагань, активісти фізкультурно-спортивного руху 2017 року та їх тренери, які у підсумковому рейтингу з видів спорту набрали найбільшу кількість очок.

Спортсмени Козятинського району, завдяки своїм зусиллям, досягають спортивних висот,  дані нагороди є великим показником успіху, і це лише початок. Сподіваємося що і надалі наші чемпіони продовжуватимуть перемагати не тільки на районному та  обласному рівнях, а і на Всеукраїнському та Міжнародному.

                                                                  

                                              

                                                                  

                                               

                                               

                                               

                                              

                                              

                                              

          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація