Відбулась робоча зустріч з правлінням районної громадської організації учасників АТО

22 лютого відбулась робоча зустріч заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка, голови райдержадміністрації Олега Оркуши з головою районної громадської організації учасників АТО Сергієм Кравченком та членами Правління районної громадської організації учасників АТО, за участі керуючого справами апарату районної ради Анатолія Колісного, помічника голови районної ради Ігоря Джуса, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира Гнатюка.

Присутніми обговорено проблемні питання, з якими зіштовхуються учасники антитерористичної операції у повсякденному житті, а саме: пільговий проїзд у громадському транспорті, виділення земельних ділянок, соціальний захист. Учасники зустрічі обмінялися думками щодо ряду проблем, які можна вирішити і вирішуються в межах району.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк надав роз’яснення про можливість отримання ГО коштів на здійснення статутної діяльності, для чого необхідно звернутись з відповідним листом до районної ради.

Нагадаємо, 3 грудня 2016 відбулось засідання І – ї установчої конференції громадської організації учасників АТО Козятинського району, на якій було обрано керівника, затверджено Статут ГО, обрано склад Правління та склад ревізійної комісії. 29 січня 2017 року організацію було зареєстровано. Тож наразі вирішуються питання щодо місця розташування та матеріально-технічного забезпечення.

Детально присутні зупинились на обговоренні пільгового проїзду у громадському транспорті. Як повідомили представники районної організації, на жаль є факти висадки учасників АТО із транспорту та відмова перевізників у наданні відповідної пільги. Такі факти мають місце у зв’язку з тим, що деякі сільські ради на даний час ігнорують необхідність виділення коштів на забезпечення пільгового проїзду громадян. За словами начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира Гнатюка компенсація пільгових перевезень впродовж останніх років здійснювалася за рахунок субвенцій з державного бюджету на місця. У 2017 р. та в подальшому право громадян на пільгове перевезення та вирішення питання відшкодування коштів перевізникам держава покладає на місцеві ради. Нагадаємо, що згідно рішення 10 позачергової сесії «Про районний бюджет на 2017 рік» районним бюджетом в повному обсязі здійснюються компенсаційні виплати за пільговий проїзд на залізничному транспорті, а сільським, селищним радам рекомендовано врахувати в своїх бюджетах відшкодування коштів на пільговий проїзд автомобільним транспортом для окремих категорій громадян.

Володимир Миколайович звернувся до керівництва громадської організації учасників АТО з проханням донести до місцевих осередків інформацію про діяльність реабілітаційних програм та можливість професійного перенавчання.

Учасникам АТО запропоновано брати активну участь у загальних зборах громадян за місцем проживання, які на даний час відбуваються в районі, з метою вирішення нагальних питань.

В ході зустрічі окреслено шляхи подальшої співпраці, а представниками районної влади наголошено відкритості та готовності до конструктивного діалогу.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація