Відбулась щорічна серпнева колегія педагогічних працівників Козятинського району

28 серпня  в приміщенні Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» ім. Василя Земляка відбулася щорічна серпнева колегія педагогічних працівників Козятинщини.

У роботі колегії взяли участь керуючий справами апарату районної ради Анатолій Колісний, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, начальник районного відділу освіти Аліна Діденко із заступниками, в.о. сільського голови Віктор Бальшанек, спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету, директори загальноосвітніх закладів, завідуючі ДНЗ.

У звітній доповіді начальник відділу освіти Аліна Діденко проаналізувала результати діяльності навчальних закладів та окреслила завдання по продовженню реформування освіти в 2019/2020 навчальному році щодо надання якісних освітніх послуг, зосередила увагу присутніх на результатах виконання заходів, спрямованих на реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі та привітала педагогів з початком нового навчального року.

У закладах освіти району в 1-11 класах навчалося 3490 учнів та 834 дітей у дошкільних відділеннях ЗНВК та закладах дошкільної освіти. У 2019 році 198 учнів закінчили 11 клас, здобувши повну загальну середню освіту. З них нагороджені золотими медалями 4 випускників, срібними медалями – 5.
В закладах освіти району у 2018-2019 навчальному році було організовано індивідуальне навчання для 8 учнів, які за станом здоров’я не можуть відвідувати навчальні заклади та інклюзивне навчання для 14 дітей з особливими освітніми потребами (3 - у дошкільних відділеннях ЗНВК, 11 – у ЗЗСО).

Рішенням 22 сесії 7 скликання Козятинської районної ради від 04.10.2018 р. №09-22-07 створено комунальну установу «Інклюзивно - ресурсний центр» Козятинської районної ради Вінницької області. Відповідно до рішення конкурсної комісії - директором установи призначено Л.В.

Районною радою виділено 200,0 тис. грн. на придбання матеріалів для ремонту 1 класу та 200,0 тис. грн. на придбання матеріалів для ремонту шкіл. Дані кошти розбиті по кожному навчальному закладу і використані в повному обсязі.

Про важливі зміни у системі освіти в новому навчальному році розповіла Олександра Лубчинська – завідуюча Інформаційно-методичного центру, зупинившись на навчальних програмах та планах, новій інструкції з діловодства, підвищенні кваліфікації, формах індивідуального навчання, поняттях діджиталізації та інституційного аудиту.

Методист Інформаційно-методичного центру Ольга Бабкіна поінформувала про результати роботи першого року нової української школи та підготовку до наступного навчального року.

Особливості впровадження, виклики та перспективи інклюзивної освіти – тема виступу спеціаліста відділу освіти Олени Олексюк. У 2019/2020 навчальному році інклюзивне навчання буде організовано для 15 дітей з особливими освітніми потребами у 13 закладах загальної середньої освіти. В даних закладах наявна посада  асистента вчителя, практичного психолога або соціального педагога.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Махнівської СЗШ І-ІІІ ст.Тетяна Яценя розповіла про ціннісні орієнтири сучасної української школи.

Директор Миколаївського Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» ім. Василя Земляка Лариса Лановик поділилася своїми баченнями, яким має бути сучасний успішний директор закладу освіти, розповіла про проведення ремонтних робіт у дитячому садочку.

До присутніх звернувся керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний, який зазначив, що суспільство все більше усвідомлює значення освіти як головного чинника розвитку країни, а освічені люди, кваліфіковані кадри є основним багатством і перспективою держави. Привітав працівників галузі освіти з початком нового навчального року, подякував за сумлінну працю, любов до підростаючого покоління та побажав миру, злагоди, благополуччя, успіхів на освітянській ниві.

Після засідання присутні оглянули дитяче відділення «Школка» та приміщення Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» ім. Василя Земляка.

                                

                                

                                

                                

                               

                                

                                

                               

                               

                                

                               

                                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація