Відбулась установча сесія Глуховецької ОТГ

17 листопада 2017 року, свою установчу сесію провела Глуховецька селищна рада Глуховецької ОТГ, за участі новообраних голови та депутатів селищної ради, Непедівського сільського голови Корніюк Г.О., запрошених гостей - депутата обласної ради Рибака М.С., представників райдержадміністрації.

Розпочала установчу сесію голова територіальної виборчої комісії, яка оголосила результати виборів селищного голови та депутатів. Депутатський корпус  Глуховецької ОТГ склав 22 депутати (16 від селища Глухівці, 4 – від села Непедівка і 2 – від села Гурівці). Привітавши новобраних голову та депутатів вона  запросила  до слова депутата Вінницької обласної ради Рибака Миколу Станіславовича, який  вручив їм депутатські посвідчення.

Відбулася і присяга новообраного голови  ОТГ  Олександра  Амонса та всіх депутатів ради. Проголосивши присягу, голова Глуховецької ОТГ подякував за висловлену довіру та закликав депутатський корпус працювати на благо громади.З таким позитивним настроєм розпочалася робота установчої сесії на якій обрали секретаря ради  та призначили в. о. старости. За пропозицією сільського голови та результатами таємного голосування секретарем ради одноголосно обрано депутата  Мельничук  Катерину Василівну, а виконуючою обов’язки старости по селу Непедівка та Гурівці призначено Корніюк Галину Олександрівну, які в свою чергу  теж подякували депутатам за надану їй довіру, пообіцяли працювати в ім’я та для добробуту територіальної громади. Потому новообрані депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного сесії, а саме: утворення постійних комісій ради; затвердження Положення про постійні комісії та положення про старосту; затвердження структури та чисельності апарату; про припинення діяльності сільської ради, що увійшла до об’єднаної громади та інші.

Після розгляду питань порядку денного голова  Глуховецької ОТГ  оголосив перерву  у пленарному засіданні до наступного тижня, для підготовки  на розгляд сесії інших важливих питань  роботи  ради.

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація