Відбулась VІІІ звітно-виборна конференція райкому профспілки працівників АПК

Сьогодні, 1 серпня, відбулась чергова звітно-виборна конференція Козятинського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу. В її роботі, крім делегатів, взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, голова Вінницької обласної профспілкової організації працівників АПК Степан Нешик, заступник голови райкому профспілки, голова профкому ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» Василь Ковтонюк.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Кідалова Михайла Івановича, який очолював райком профспілки працівників АПК.

Учасники конференції заслухали звіт голови профспілки Миколи Купчика про роботу організації за період з 17 жовтня 2014 року по липень 2019 року. Наразі в структурі профспілки діє 10 організацій, які об’єднують 836 членів. Микола Мусійович зупинився на роботі профспілки ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК», яка нараховує 180 членів та є однією з найстаріших на Вінниччині, а колектив в цьому році відзначатиме 120 років з дня початку роботи.

Районною профспілкою працівників АПК постійно проводиться робота щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, з вивчення питань укладання повідомної реєстрації, виконання колективних договорів на підприємствах АПК району. З метою підвищення ролі колективних договорів, розв’язання соціально-економічних проблем, посилення соціального захисту працівників питання колдоговірного регулювання виробничих і трудових відносин обговорюються на засіданнях робочих груп. Періодично проводяться семінари з підприємцями та їх бухгалтерами з питань значимості формування трудових відносин для громадян; засідання круглих столів з питань поліпшення колдоговірної роботи. На сьогодні в районі укладено 146 колективних договорів, якими охоплено 4156 осіб, в тому числі 30 колдоговорів в сільгосподарських підприємствах (близько 1 тис. працюючих).

Налагоджується робота з питань правового захисту членів профспілки, звернень громадян до профспілки і профспілкових комітетів на місцях

Було відмічено і певні недоліки  в профспілковій діяльності, які свідчать про значне згортання можливостей по захисту трудових прав та соціально-економічних інтересів працівників АПК і зобов’язують профспілки до більш активних дій.

Слово було надане голові районної ради Віктору Слободянюку, який подякував керівникам профспілкових організацій на місцях за активну роботу. Віктор Миколайович підняв питання продажу землі, висловивши думку, що він має бути, але врегульований законодавством. Наголосив, що профспілкові організації мають бути утворені по всіх агроформуваннях. Голова ради подякував керівникам сільськогосподарських підприємств за допомогу у проведенні ремонту дитячого табору «Пролісок» та вагомий внесок в оздоровлення дітей.

Після обговорення доповіді учасники конференції розглянули організаційні питання. Було заслухано звіти ревізійної та мандатної комісій та прийнято постанову VІІІ звітно-виборчої конференції в, якій визначено пріоритетні напрямки роботи на найближчий період. Миколу Купчика обрано головою Козятинської районної профспілкової організації працівників АПК, визначено склад ревізійної комісії, обрано райком профспілки та членів обласного комітету профспілки, а також делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

                        

                        

                        

                        

                        

                        

                          

                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація