Відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів

18 жовтня 2019 року відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України, в якій взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний, представники райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, громадських організацій району.

На розгляд звітно-виборної конференції було винесено наступні питання: звіт голови районної організації ветеранів України,  ревізійної комісії,  вибори районної ради та  президії ради ветеранів,  голови організації, ревізійної комісії та  делегатів на обласну конференцію ветеранів.

Присутні заслухали звіт Володимира Бондаренка  про роботу  ради районної організації ветеранів в період з травня 2015 року по жовтень 2019. Він детально зупинився на проведеній роботі організації ветеранів за звітний період, підбив підсумки попередніх років та окреслив завдання  та шляхи розвитку ветеранського руху на наступний 4-річний період, зупинився на актуальних проблемах.

Делегати конференції визнали роботу ветеранської організації задовільною, подякували її керівнику та знову обрали головою районної організації ветеранів України Володимира Васильовича Бондаренка.

В ході засідання обрано президію та раду районної організації ветеранів, ревізійну комісію, делегатів на звітно-виборну конференцію Вінницької обласної організації ветеранів. 

За поданням Козятинської районної організації ветеранів грамотами районної державної адміністрації та районної ради, за активну та плідну працю серед ветеранської спільноти відзначено кращих ветеранів сіл та селищ району.

                      

                      

                     

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація