Відбулись 26 та 27 сесії районної ради

21 грудня в сесійній залі районної ради відбулось засідання 26 чергової та 27 позачергової сесій, які провів заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

У роботі сесій взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій Слабчук, голови територіальних громад району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, розпорядники бюджетних коштів, ЗМІ.  

У зв’язку з тим, що певний час кворуму не було, 26 сесія розпочалась пізніше, ніж було заплановано, після того як в сесійній залі нарешті зареєструвалось 18 депутатів.

Перед відкриттям сесії заступник голови ради Анатолій Задорожнюк привітав з ювілеєм Ірину Казанську - начальника управління УДКС України у Козятинському районі та м. Козятині Вінницької області, вручив Грамоту районної ради та грошову винагороду.

Грамотою районної ради та райдержадміністрації з нагоди Дня місцевого самоврядування  було нагороджено депутата районної ради Івана Береговенко.

Грамотою Вінницької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» нагороджено команду «Промінь АКВ» с-ща Глухівці за зайняте ІІ місце в змаганнях Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу, вручено кубок, медалі для команди та спортивний інвентар.

Після відкриття пленарного засідання депутати заслухали інформацію заступника голови територіальної виборчої комісії Олександри Пилипюк, яка повідомила про обрання до Козятинської районної ради наступного за черговістю кандидата у депутати від районної організації політичної партії «Європейська партія України» - Вірсти Віктора Івановича. Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк одразу ж зачитав оголошення про включення Вірсти В.І. до депутатської фракції. Тож відтепер депутатський корпус знову працюватиме у повному складі в кількості 34 - ьох депутатів.

Далі районні обранці перейшли до порядку денного 26 сесії, до якого включено 20 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

Депутати взяли до відома звіти про діяльність комунальних установ та інформацію про хід виконання районних програм; затвердили районну цільову програму роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, цільову соціальну програму розвитку  фізичної культури і спорту у Козятинському районі  на 2019-2020 роки, районну Комплексну програму соціального захисту  населення Козятинського району на 2019-2023 роки.

Сесія дала дозвіл на введення з 1 січня 14 додаткових ставок посади «асистент вчителя» в школах району, затвердила розпорядження голови районної державної адміністрації та районної ради, а також розрахунок коштів депутатського фонду, який збільшено до 10 тис.грн. для кожного депутата.

Рішенням сесії призначено Сушко Лілію Володимирівну директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козятинської районної ради.

Одразу ж після завершення 26 сесії, було проведено 27 позачергову сесію, скликану на пропозицію райдержадміністрації для ухвалення районного бюджету.

Питання про ухвалення районного бюджету на 2019 рік було другим з одинадцяти у порядку денному. Тож після інформації начальника фінуправління Світлани Вельгус районний бюджет одноголосним рішенням прийнято.

Також депутати затвердили порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету  комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями, які належать до районної комунальної власності, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2019 році, передали флюоромобіль з балансу ЦПМСД на баланс ЦРЛ та затвердили 5 технічних документацій.

                    

                    

                    

                                                 

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація