Відбулись фінальні змагання районних сільських спортивних ігор з волейболу серед чоловічих та жіночих команд

9 березня завершились змагання районних сільських спортивних ігор Козятинщини з волейболу серед чоловічих команд. 
У першій грі змагались волейболісти Бродецької та Кордишівської територіальних громад. Тільки у третій партії, ціною максимальних надзусиль, бродецькі волейболісти змогли вирвати перемогу.
За таким же сценарієм відбулось протистояння у другій грі між командами Зозулинець та Миколаївки. У результаті напруженої боротьби змогла перемогти зозулинецька команда - 2:1.
За третє місце точилась рівна боротьба між командами Кордишівки та Миколаївки. На жаль, травма провідного гравця миколаївчан не дала змоги на рівних протистояти команді з Кордишівки, яка і стала бронзовим призером.
У вирішальному матчі за перше місце досвідчені волейболісти з Бродецького здобули перемогу у двох сетах над зозулинчанами та стали чемпіонами першості району.

10 березня відбулись фінальні змагання районних сільських спортивних ігор Козятинщини з волейболу серед жіночих команд. 
В першій грі команда Сестринівської територіальної громади перемогла волейболісток із Журбинець - 2:0. У наступній грі глуховецькі дівчата поступились команді з Дубових Махаринець. 
У грі за 3 місце зустрічались представниці журбинецької та глуховецької громад. У цікавій та напруженій боротьбі перемогли журбинецькі волейболістки.
Видовищним виявився фінальний поєдинок за 1-2 місця. Дубовомахаринецькі дівчата, за рахунок більш злагоджених дій, змогли подолати опір сестринівської команди-2:0. 

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація