Відбулись пам’ятні заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Сьогодні минає тридцять два роки від дня Чорнобильської аварії, коли квітневої ночі ядерна трагедія радіаційним враженням накрила сотні населених пунктів і завдала безліч непоправних людських втрат.

Щороку ми повертаємось пам'яттю і серцем до трагічних подій, дякуємо тим, завдяки кому маємо можливість жити і працювати, згадуємо тих, хто пожертвував життям та здоров'ям, захистив нас та увесь світ від згубної дії атому…

26 квітня  відбулись міськрайонні урочистості, присвячені 32-й річниці Чорнобильської трагедії. Участь у заході взяли ліквідатори міста та району, представники районної та міської влади, громадських організацій.

Скорботною хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав життя за наше світле майбутнє.

Зі словами вдячності до ліквідаторів трагедії звернулась дружина народного депутата України Петра Юрчишина – Любов Ярославівна, а також вручила головам районної та міської ГО «Союз Чорнобиль Україна» комп’ютерну техніку. Ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відзначено Подяками від народного депутата.

- Аварія на Чорнобильській АЕС надовго залишила свої згубні сліди, позначившись на долях та здоров’ї мільйонів людей, - зазначив голова районної ради Віктор Слободянюк, звертаючись до присутніх. - Ця трагедія спонукає нас віддати належне мужності й жертовності ліквідаторів аварії на ЧАЕС, ще і ще раз переосмислити причини найбільшої техногенної катастрофи в історії людства та висловити свою безмірну вдячність героям нашої Батьківщини, які ціною свого життя захистили світ від небувалої біди. Ви вчинили подвиг, адже не відступили перед атомною небезпекою. Щиро бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров'я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

В ході заходу слова подяки звучали від першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Прохорова, начальника Козятинського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області підполковника поліції Олега Швеця, голови Глуховецької ОТГ Олександра Амонса.

До слова були запрошені голова Козятинської районного об’єднання «Союз – Чорнобиль України» - Юрій Городченко, голова Козятинського міського громадського об’єднання «Союз – Чорнобиль України»  Дмитро Ганчик, голова ради ветеранів поліції Віктор Щаблевський, які зупинились на проблемах, з якими стикаються у своєму житті колишні ліквідатори і постраждалі від аварії на ЧАЕС.

Під час урочистостей ліквідаторам були вручені Почесні Грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради, Грамоти районної ради та адміністрації, відзнаки міської влади, квіти і подарунки.

До всіх побажань приєднались аматори Козятинщини, виконавши тематичні композиції.

По завершенню зібрання відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії за участі представників влади та громадськості.

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                    

                                                 

                                                 

                          

                                                

                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація